Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Pirmās kustības

Labdien mammas.
Jautājums - cik nedēļās Jūs sajutāt mazuļa pirmās kustības pie pirmās grūtniecības? Man šobrīd rit 16 nedēļa, bet pagaidām neko nejūtu. Esmu salasijusies mammas, kas raksta, ka kustības jūt jau no 13 nedēļas.
Pie ārsta tik pēc pāris nedēļām, tādēļ jautāju Jums. 
Paldies 

Ievietots 28. jan 09:12

Ieraksti komentāru
Secība:

dondra

Es pirmā bērna kustības sajutu tikai 22.nedēļā.Vienkārši nezināju, kas ir jājūt. Tagad esmu 3. bērna gaidībās. Pirmās kustības var būt grūti atpazīt, jo mazulis kustas tad, kad pašam sagribas un arī tas drīzāk līdzinās teuriņiem vēderā.
Pievienots 29. jan 21:38

Atbildēt komentāram

Kanaro

Мы когда открывали бизнес нам не хватало не много денег, не учли все издержки. Обращались к . У них хорошие условия для кредитования, с первой прибыли все и погасили)
Pievienots  6. feb 13:07

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE