Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Pirmās kustības

Labdien mammas.
Jautājums - cik nedēļās Jūs sajutāt mazuļa pirmās kustības pie pirmās grūtniecības? Man šobrīd rit 16 nedēļa, bet pagaidām neko nejūtu. Esmu salasijusies mammas, kas raksta, ka kustības jūt jau no 13 nedēļas.
Pie ārsta tik pēc pāris nedēļām, tādēļ jautāju Jums. 
Paldies 

Ievietots 28. jan 09:12

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

dondra

Es pirmā bērna kustības sajutu tikai 22.nedēļā.Vienkārši nezināju, kas ir jājūt. Tagad esmu 3. bērna gaidībās. Pirmās kustības var būt grūti atpazīt, jo mazulis kustas tad, kad pašam sagribas un arī tas drīzāk līdzinās teuriņiem vēderā.
Pievienots 29. jan 21:38

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE