Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Meklējam auklīti Rīgas centrā

Sveiki!

Meklējam meitiņai aukli! Dzīvojam Rīgas centrā, auklītei būtu jāstrādā pie mums mājās. Sākumā nepilnu darba dienu vai dažas dienas nedēļā, vēlāk jau pilnu slodzi, taču darba laiki var būt elastīgi. Auklīte var būt arī studente, jo auklēšanas laiku varam saskaņot - strādāju no mājām, ir tikšanās un tml, bet to visu var saplānot dažādi.
Aukli gribam tādu, kurai ir pieredze, strādājot ar bēbīšiem (meitiņai tagad 9 mēneši), enerģisku, dzīvespriecīgu, izglītotu un kārtīgu, un kas saprot ne tikai bērna fiziskās vajadzības, bet arī emocionālās un galvenokārt, protams, ir foršs un uzticams rotaļu biedrs mazulim.   


Varat pieteikties vai ieteikt aukli šeit vai tālr. 26499762 

Paldies jau iepriekš!  

Ievietots 27. jan 11:02

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas: 

LAPAS KARTE