Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

PALIELINĀTS LOCĪTAVU KUSTĪBU APJOMS - HIPERMOBILITĀTE

Labdien, dāmas !


Vēršos pie jums ar nolūku aktualizēt tēmu, ar kuru pēcdzemdību periodā un bieži vien - jau no agras bērnības saskaras daudzas no jums. Šī tēma Latvijā, diemžēl, vēl ir "bērna autiņos", bet tās ietekme uz veselību ilgtermiņā ir ļoti būtiska.


Palielinātu locītavu kustību apjomu bieži uzskata par priekšrocību (vingrošanā, peldēšanā), taču, diemžēl, daudzas no sievietēm saskarās arī ar locītavu, muskuļu sāpēm, neizskaidrojamu nogurumu, nomāktību, var būt arī sirdsdarbības traucējumi - strauji pieceļoties galvas reiboņi, piemēram, ādas izmaiņas. Tikai savlaicīga un precīza diagnoze (bieži slimība tiek jaukta ar artrītu, hroniska noguruma sindromu) palīdz saņemt atbilstošu ārstniecību.
Tāpēc es, topošā fizioterapeite, aicinu PIEDALĪTIES INTERVIJĀ (apmēram 40 min. ilgā - gan klātienes, gan telefona sarunas veidā - kā ērtāk) un dalīties par Jūsu pieredzi ar šādām saslimšanām, to diagnostiku, ārstniecību. Un pretī saņemot ieteikumus par veselības stāvokļa uzturēšanu/ uzlabošanu, tālāko rīcības plānu.
Ja jūsu paziņu lokā arī ir kāds, kam šis būtu aktuāli, ļoti novērtēšu, ja sazināsieties ar mani Facebook' ā Ieva Vosele, vai 22435103.


Pateicībā un cieņā, Ieva.

Ievietots 19. jan 10:19

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE