Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Čau vecāki!Man pašam ir divi bērniņi un, kad meklēju kādu aplikāciju latviešu valodā, lai puika var pabakstīt, kad, COVID laikā strādājot no mājām, nav laika viņam pievērsties, sapratu ka īsti nekā nav. Puika no angļu valodas...

Atbildes: 1, Skatījumi: 63, Ievietots: vakar 20:09, pēdējās izmaiņas: vakar 21:35 Lasīt vairāk
  • Riskēju izklausīties pēc kulināra analfabēta - bet kā pagatavot bērnam auzu vai griķu pārslu putru. Tipe kāda ir piena/pārslu attiecība? Vai jājauc klāt ūdens un cik? Kura brīdī tās pārslas jāber - kad piens vārās vai jau...

Atbildes: 13, Skatījumi: 26232, Ievietots: 21. jūl 2009 08:39, pēdējās izmaiņas: 17. sep 16:02 Lasīt vairāk
  • Sveiki! Vēršos pēc padoma. Dēlam 10 gadi, mācās 4. klasē, ļoti nepatīk lasīt, esot ārkārtīgi garlaicīga nodarbe. Grāmatas lasa tikai tāpēc, ka skolā liek.Tomēr pēc tam, kad viņš ir dažas lapas izlasījis, tad viņam ir grūti...

Atbildes: 0, Skatījumi: 180, Ievietots: 15. sep 17:49, pēdējās izmaiņas: 15. sep 17:49 Lasīt vairāk
  • Labdien meitenes!viss ticamāk, man ir ārpusdzemdes grūtniecība :( tests ir pozitīvs, brūni izdalījumi-devos pie ārsta, kura saka ka termiņs ir tik mazs ka neko nevar pateikt. Jānodod hcg un pēc divām nesēļām atkal pie viņas. Arī...

Atbildes: 3, Skatījumi: 353, Ievietots: 13. sep 16:19, pēdējās izmaiņas: 15. sep 04:39 Lasīt vairāk
  • ​Labdien!Vairs nav spēka risināt šo problēmu, tāpēc būšu spiesta iet tiesā, bet vispirms gribēju pakonsultētites. Nekad nebiju preti lai dēls komunicētu un tiktos ar bērnu, bet tēvs divus gadu to darīju tad kad viņam bija ērti, kad...

Atbildes: 0, Skatījumi: 1992, Ievietots: 11. sep 07:27, pēdējās izmaiņas: 11. sep 07:27 Lasīt vairāk
  • esmu grūtniecības 20 nedēļā un sakarā ar to ka man sāp mugura un kājas smaga darba dēļ aizgāju uz lapu. Ģimenes ārsts teica ka varot tikai iedot lapu uz 10 dienām.  Vai var mainīt ģimenes ārstu esot uz slimības lapas?

Atbildes: 9, Skatījumi: 59388, Ievietots: 20. mar 2019 18:39, pēdējās izmaiņas: 7. sep 23:08 Lasīt vairāk
  • Sveiks topošais un esošais uzņēmēj!Ja esat uzņēmējs vai arī vēlaties par tādu kļūt, tad palīdziet studentei iegūt bakalaura grādu, aizpildot šo aptauju.Ļoti priecāsimies par palīdzību un ja šo ziņu padosiet tālāk. Paldies jau...

Atbildes: -1, Skatījumi: 5744, Ievietots: 12. mai 2018 13:00, pēdējās izmaiņas: 7. sep 12:17 Lasīt vairāk
  • ​Labdien, vecāki. Piedāvāju aukles pakalpojumus Jelgavā. Atbildīgi un ar prieku parūpēšos par jūsu mazuli. Radošas ikdienas rotaļnodarbības atbilstoši vecumam, kas attīsta iztēli, palīdz arī tikt galā ar emocijām, atpazīt un...

Atbildes: 0, Skatījumi: 3286, Ievietots: 29. aug 15:34, pēdējās izmaiņas: 29. aug 15:34 Lasīt vairāk
  • Vai varu pāriet pie cita ģimenes ārsta ja esmu uz slimības lapas? Esmu grūtniecības 20 nedēļā.

Atbildes: 0, Skatījumi: 7069, Ievietots: 20. mar 2019 16:52, pēdējās izmaiņas: 26. aug 21:24 Lasīt vairāk
  • Sveikas esošās/topošās mammas!Esmu sava mazā brīnuma gaidīšanas laikā pēc embrija trasfēra (ET). Šodien sestā diena pēc ET. Sajūtas? Dažādas - mugura tā sāp, velk, kad raudāt gribās, vakaros pūšās vēders un vēderā kaut kas...

Atbildes: 0, Skatījumi: 3439, Ievietots: 25. aug 06:04, pēdējās izmaiņas: 25. aug 06:04 Lasīt vairāk
  • Lūdzu, māmiņas, padalieties ar atsauksmēm par bērnudārzu, kas izveidots pie Rīgas 80.vsk. Andromedas gatvē. Bažas rada tas, ka dārziņš ir skolas teritorijā. Piedevām, teritorijā atrodas augstsprieguma vadi. :(Interesē itin viss -...

Atbildes: 0, Skatījumi: 3727, Ievietots: 24. aug 14:03, pēdējās izmaiņas: 24. aug 14:03 Lasīt vairāk
  • Sveicināti vecāki!Rīkoju bērnu radošās valodas grupiņas, kurās svešvalodu apguve tiek papildināta ar dažādām interesantām aktivitātēm - rokdarbiem, kustību, mūziku, ēst gatavošanu, mājīgu tējošanu un sarunām svešvalodā...

Atbildes: 0, Skatījumi: 3431, Ievietots: 21. aug 11:44, pēdējās izmaiņas: 21. aug 11:44 Lasīt vairāk
  • Man ir 15 grūtniecības nedēļa un jau otro nedēļu niez krütis, kā arī kåjas un vispār visas maliņas,bet vistrakāk krūtis. Biju pie dermataloga,teica,ka iespējams alerģija,bet no kā nav zināms. Vai kādai ir tā bijis? Jau ļoti...

Atbildes: 2, Skatījumi: 9024, Ievietots: 22. mai 19:48, pēdējās izmaiņas: 19. aug 10:03 Lasīt vairāk
  • Esmu atlasījusi 3 labākos, vizuāli pievilcīgākos (hihi) un, manuprāt, pēc informācijas piedāvātības izdevīgākos digitālā mārketinga kursus, taču man ir problēmas pašai izlemt, ko tad īsti ņemt no šiem?1....

Atbildes: 0, Skatījumi: 4409, Ievietots: 14. jūl 04:58, pēdējās izmaiņas: 19. aug 07:23 Lasīt vairāk
  • Ko jūs kādus izsargāšanās līdzekļus lietojat?

Atbildes: 1, Skatījumi: 5289, Ievietots: 31. jūl 10:31, pēdējās izmaiņas: 19. aug 05:22 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE