Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Meklējam aukli uz īsu laiku

Der arī mammām ar bērniem. Esam aukles meklējumos.Valoda (Ru vai LV) nav svarīga.Aukle būs vajadzīga no februāra (par datumu var vienoties) līdz aprīļa beigām un droši vien, ka uz nepilnu slodzi. Ļoti vēlams, lai var noformēt līdzfinansējumu vai ir vēlme to darīt. 2 bērni(zēni): 1 g 7 mēn, 3, 5 gadi. Auklēšana netālu no Domina (Purvciems).Var auklēt ar savu bērnu. Palīgā var nākt mūsu bērnu vecmamma.Nodrošinam ēdināšanu.Gaidam tikai e-pastus. Rakstiet par sevi, par Jūsu iespējām un nosacījumiem.
Подходит для мам с ребенком. Мы ищем няню. Язык (Ru или LV) не важен. Няня будет нужна с февраля (дата может быть согласована) до конца апреля, возможно, на неполный рабочий день. Очень желательно, чтобы можно было офирмить софинансирование или была готовность его сделать. 2 детей (мальчики): 1 год 7 месяцев, 3, 5 года. Живем рядом с Домина. Вы можете работать и со своим ребенком. Иногда на помощь придут родственники детей. Мы обеспечиваем питание. Ждем только е-майлы. Напишите о себе, своих возможностях и своих условиях.

Ievietots 12. jan 11:49

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE