Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Jēgpilna telefona lietošana bērniem.

Sveikas ģimenes!

Jaunuzņēmuma veidošanas ietvaros vēlamies uzzināt tieši jūsu vidokli par to, kāds saturs būtu jārāda mūsu bērnu telefonos. 

Aicinu aizpildīt super īso 4 jaut. aptauju par jēgpilnu telefonu lietošanu bērniem. Links -

Mēs vēlamies padarīt bērnu telefonu lietošanu daudz jēgpilnāku, tieši tādēļ veidojam aplikāciju, caur kuru vecāki var piemeklēt izglītojošas reklāmas (CSDD, VUGD u.c.), kuras ik pēc konkrēta lietošanas laika parādīsies bērna telefonā. Pēc to noskatīšanās, telefonā jāaizpilda tests. Ja tas ir sekmīgi nokārtots, bērns tiek apbalvots ar papildus laiku telefona lietošanai.

Būsim pateicīgi, ja būsiet daļa no mūsu stāsta un izteiksiet savu viedokli, lai varam kopīgi izveidot labāku rītdienu mūsu bērniem jau šodien! 

Ar cieņu, Daniels Rogulis (educationpop līdzdibinātājs) un viņa komanda.

Ievietots 29. dec 2019 07:22

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas: 

LAPAS KARTE