Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Jēgpilna telefona lietošana bērniem.

Sveikas ģimenes!

Jaunuzņēmuma veidošanas ietvaros vēlamies uzzināt tieši jūsu vidokli par to, kāds saturs būtu jārāda mūsu bērnu telefonos. 

Aicinu aizpildīt super īso 4 jaut. aptauju par jēgpilnu telefonu lietošanu bērniem. Links -

Mēs vēlamies padarīt bērnu telefonu lietošanu daudz jēgpilnāku, tieši tādēļ veidojam aplikāciju, caur kuru vecāki var piemeklēt izglītojošas reklāmas (CSDD, VUGD u.c.), kuras ik pēc konkrēta lietošanas laika parādīsies bērna telefonā. Pēc to noskatīšanās, telefonā jāaizpilda tests. Ja tas ir sekmīgi nokārtots, bērns tiek apbalvots ar papildus laiku telefona lietošanai.

Būsim pateicīgi, ja būsiet daļa no mūsu stāsta un izteiksiet savu viedokli, lai varam kopīgi izveidot labāku rītdienu mūsu bērniem jau šodien! 

Ar cieņu, Daniels Rogulis (educationpop līdzdibinātājs) un viņa komanda.

Ievietots 29. dec 2019 07:22

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE