Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Jēgpilna telefona lietošana bērniem.

Sveikas ģimenes!

Jaunuzņēmuma veidošanas ietvaros vēlamies uzzināt tieši jūsu vidokli par to, kāds saturs būtu jārāda mūsu bērnu telefonos. 

Aicinu aizpildīt super īso 4 jaut. aptauju par jēgpilnu telefonu lietošanu bērniem. Links -

Mēs vēlamies padarīt bērnu telefonu lietošanu daudz jēgpilnāku, tieši tādēļ veidojam aplikāciju, caur kuru vecāki var piemeklēt izglītojošas reklāmas (CSDD, VUGD u.c.), kuras ik pēc konkrēta lietošanas laika parādīsies bērna telefonā. Pēc to noskatīšanās, telefonā jāaizpilda tests. Ja tas ir sekmīgi nokārtots, bērns tiek apbalvots ar papildus laiku telefona lietošanai.

Būsim pateicīgi, ja būsiet daļa no mūsu stāsta un izteiksiet savu viedokli, lai varam kopīgi izveidot labāku rītdienu mūsu bērniem jau šodien! 

Ar cieņu, Daniels Rogulis (educationpop līdzdibinātājs) un viņa komanda.

Ievietots 29. dec 2019 07:22

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE