Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Kā pavaicāt vecākiem par seksu?

Labdien, man ir problēma.
Man ir desmit gadu, es vēlos ar vecākiem uzsākt sarunas par seksu, bet, ja es kaut tikai ieminos vārdu "sekss", "seksīgs ", viņi man aizrāda, saka,  ka šādi vārdi nav piemēroti manam vecumam. Faktiski, man ir tik ļoti bail pajautāt MAMMAI (esmu meitene) kaut ko par lietām, kas man vajadzīgas, iestājoties manam pusaudžu vecumam (paketes,tamponi,depilācijas krēms ) ka, uzsākt sarunas ar  abiem vecākiem par seksu un tam piederīgajām  llietām, tas beigtos "traģiski", un ar veselu lērumu aizrādījumiem. Vēlos pieminēt, ka visticamāk, mani vecāki pēdējo reizi nodarbojās, kad piedzima mans brālis,t.i. Pirms apmēram sešiem gadiem. Pasakiet, ko man darīt!

Ievietots 28. dec 2019 17:30

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas: 

LAPAS KARTE