Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Kā pavaicāt vecākiem par seksu?

Labdien, man ir problēma.
Man ir desmit gadu, es vēlos ar vecākiem uzsākt sarunas par seksu, bet, ja es kaut tikai ieminos vārdu "sekss", "seksīgs ", viņi man aizrāda, saka,  ka šādi vārdi nav piemēroti manam vecumam. Faktiski, man ir tik ļoti bail pajautāt MAMMAI (esmu meitene) kaut ko par lietām, kas man vajadzīgas, iestājoties manam pusaudžu vecumam (paketes,tamponi,depilācijas krēms ) ka, uzsākt sarunas ar  abiem vecākiem par seksu un tam piederīgajām  llietām, tas beigtos "traģiski", un ar veselu lērumu aizrādījumiem. Vēlos pieminēt, ka visticamāk, mani vecāki pēdējo reizi nodarbojās, kad piedzima mans brālis,t.i. Pirms apmēram sešiem gadiem. Pasakiet, ko man darīt!

Ievietots 28. dec 2019 17:30

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE