Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Kā pavaicāt vecākiem par seksu?

Labdien, man ir problēma.
Man ir desmit gadu, es vēlos ar vecākiem uzsākt sarunas par seksu, bet, ja es kaut tikai ieminos vārdu "sekss", "seksīgs ", viņi man aizrāda, saka,  ka šādi vārdi nav piemēroti manam vecumam. Faktiski, man ir tik ļoti bail pajautāt MAMMAI (esmu meitene) kaut ko par lietām, kas man vajadzīgas, iestājoties manam pusaudžu vecumam (paketes,tamponi,depilācijas krēms ) ka, uzsākt sarunas ar  abiem vecākiem par seksu un tam piederīgajām  llietām, tas beigtos "traģiski", un ar veselu lērumu aizrādījumiem. Vēlos pieminēt, ka visticamāk, mani vecāki pēdējo reizi nodarbojās, kad piedzima mans brālis,t.i. Pirms apmēram sešiem gadiem. Pasakiet, ko man darīt!

Ievietots 28. dec 2019 17:30

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE