Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Gripa grūtniecei ..

Sveiki! Būšu priecīga dzirdēt pieredzes stāstus no māmiņām kuras ir izslimojušus gripas vīrusu grūtniecības laikā.... Esmu 35 tajā grūtniecības nedēļā , augsta temperatūra jau 2 dienas ( konstatēta gripa) Lietoju paracetamolu . Mani vairāk interesē vai bērnam piedzimstot bija novērojamas kādas pataloģijas ? Mīļš paldies!

Ievietots 21. dec 2019 20:01

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Annika

35. gr. nedēļā bērniņam vairs nevar izveidoties nekādas patoloģijas, jo viņš jau ir pilnībā izveidojies. Tagad lielākais risks ir tieši augstā temperatūra, kas var ietekmēt to, kā viņš jūtās, un mamma, jo gripa grūtniecēm krīt uz plaušām. Jāseko visam, ko saka ārsts, nekāda pašārstēšanās. Vēl varētu pajautāt, vai nebūtu jālieto Tamiflu, tas ir pretvīrusa preparāts.
Pievienots 23. dec 2019 05:31

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE