Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Gripa grūtniecei ..

Sveiki! Būšu priecīga dzirdēt pieredzes stāstus no māmiņām kuras ir izslimojušus gripas vīrusu grūtniecības laikā.... Esmu 35 tajā grūtniecības nedēļā , augsta temperatūra jau 2 dienas ( konstatēta gripa) Lietoju paracetamolu . Mani vairāk interesē vai bērnam piedzimstot bija novērojamas kādas pataloģijas ? Mīļš paldies!

Ievietots 21. dec 2019 20:01

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Annika

35. gr. nedēļā bērniņam vairs nevar izveidoties nekādas patoloģijas, jo viņš jau ir pilnībā izveidojies. Tagad lielākais risks ir tieši augstā temperatūra, kas var ietekmēt to, kā viņš jūtās, un mamma, jo gripa grūtniecēm krīt uz plaušām. Jāseko visam, ko saka ārsts, nekāda pašārstēšanās. Vēl varētu pajautāt, vai nebūtu jālieto Tamiflu, tas ir pretvīrusa preparāts.
Pievienots 23. dec 2019 05:31

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE