Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Gripa grūtniecei ..

Sveiki! Būšu priecīga dzirdēt pieredzes stāstus no māmiņām kuras ir izslimojušus gripas vīrusu grūtniecības laikā.... Esmu 35 tajā grūtniecības nedēļā , augsta temperatūra jau 2 dienas ( konstatēta gripa) Lietoju paracetamolu . Mani vairāk interesē vai bērnam piedzimstot bija novērojamas kādas pataloģijas ? Mīļš paldies!

Ievietots 21. dec 2019 20:01

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

35. gr. nedēļā bērniņam vairs nevar izveidoties nekādas patoloģijas, jo viņš jau ir pilnībā izveidojies. Tagad lielākais risks ir tieši augstā temperatūra, kas var ietekmēt to, kā viņš jūtās, un mamma, jo gripa grūtniecēm krīt uz plaušām. Jāseko visam, ko saka ārsts, nekāda pašārstēšanās. Vēl varētu pajautāt, vai nebūtu jālieto Tamiflu, tas ir pretvīrusa preparāts.
Pievienots 23. dec 2019 05:31

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE