Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Uzturlīdzekļi

Labdien. Dzīvojām šķirti, bet laulība nav šķirta, saskaņā ar tiesas spriedumu (saskarsmes lieta)
bērni pusi laika pavadā pie manis un pie sievas.Sievai maksāju uzturlīdzekļus minimālā apmērā. Bērni ir sievas apgādībā. Man nav žēl maksāt uzturlīdzekļus, bet liekas neloģiski, ka es maksāju uzturlīdzekļus pilnā apmērā it kā būdams vienmēr prom un neredzot bērnus. Ja viņi dzīvo pie manis pusi mēnesi,sieva man neko nemaksā!Kada jums ir pieredze uzturlīdzekļu maksāšanā ja abi vecāki piedalījās bērnu audzināšanā un uzturēšanā?

Ievietots 16. dec 2019 07:55

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Annika

Radiniecei pie šāda izklāsta neviens nevienam neko nemaksā, vienīgi mamma pārsvarā pērk apģērbu bērnam, izklaides apmaksā. Viņi gan nebija precējušies, par visu vienojās mutiski. Ir runāts ar sievu vispār par šo?
Pievienots 17. dec 2019 07:25

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE