Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Uzturlīdzekļi

Labdien. Dzīvojām šķirti, bet laulība nav šķirta, saskaņā ar tiesas spriedumu (saskarsmes lieta)
bērni pusi laika pavadā pie manis un pie sievas.Sievai maksāju uzturlīdzekļus minimālā apmērā. Bērni ir sievas apgādībā. Man nav žēl maksāt uzturlīdzekļus, bet liekas neloģiski, ka es maksāju uzturlīdzekļus pilnā apmērā it kā būdams vienmēr prom un neredzot bērnus. Ja viņi dzīvo pie manis pusi mēnesi,sieva man neko nemaksā!Kada jums ir pieredze uzturlīdzekļu maksāšanā ja abi vecāki piedalījās bērnu audzināšanā un uzturēšanā?

Ievietots 16. dec 2019 07:55

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Annika

Radiniecei pie šāda izklāsta neviens nevienam neko nemaksā, vienīgi mamma pārsvarā pērk apģērbu bērnam, izklaides apmaksā. Viņi gan nebija precējušies, par visu vienojās mutiski. Ir runāts ar sievu vispār par šo?
Pievienots 17. dec 2019 07:25

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE