Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Puika palicis rupjš.

Sveiki vecāki, griežos pie jums pēc palīdzības. Manam dēlam ir 3,5 gadi, ar māti izšķīrāmies pirms 4men,puika dzīvo pie mātes, bet es protams viņu apciemoju regulāri, ņemu pie sevis un sazvanamies, esam ar dēlu ļoti tuvi, kamēr dzīvojam kopā praktiski es viņu uzaudzināju, bet tad māte atrada citu vīrieti un ar mazo aizgāja, bērns ir ļoti gudrs un runātīgs, mēs mēnesi nebijām tikušies, tad es paņēmu viņu pie sevis pa brīvdienām, viņš atbrauca, protams abi bijām laimīgi, runājamies, izklaidejāmies un pavadījām laiku kopā, bet kad viņš sāka niķoties, no viņa mutes nāca ārā tādi vārdi un frāzes, ko pat es kā pieaudzis vīrietis neizmantoju, vienalga kădā situācija, piem. Ej di***, su*a, pi**is, ej n**uj, un vēl, un vēl. Man vienkārši, mute atkārās to visu dzirdot. Viņam ir tikai 3,5 gadi... Protams pirmais ko darīju, rakstīju mātei, kas par lietu. Uz ko viņa man atbildēja, es tā mājas nerunāju, pie tā ir vainīga viņas māte, jo kad viņa viņu tur aizved, viņa tur tā runā. Un attieksme bija tāda, ka viņu tas nemaz neuztrauc, jo zinu ka arī pati viņa tādā veidā runā. Esmu neizpratnē, protams runāju ar dēlu un stāstu, ka tā nevar, bet nu viņš atbild, kad mamma un baba arī tā runā. Priekš manis kā Tēva tas ir nepieņemami, es dēlu tā neaudzināju, viņš taču ir mazs bērns vēl. Esmu neizpratnē un nezinu kā rīkoties tālāk. Varbūt kāds varat ieteikt kaut ko? 

Ievietots 3. dec 2019 13:44

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Linduco

Ja man butu sada situacija , es manliekas uzspraktu . Es meiginatu aprunaties ar mammu un babu . Mes vecaki esam bernam piemers . Pareizi dari ka mazajam stasti ka ta nevar . Pastasti ko tie vardi aptuveni nozime un kas var notikties ja ta runa . Sija zina mammai ir liels fujj . Un kaa oma var savam mazdelam sadus vardus macit ? Joptvaii . Tur ir jaruna ar vinam un pec manam domam ja tas nelidz vardbut iesaistit kadu augstak stavosu personu . Berns ir vel loti par mazu tadiem vardiem . Esmu soka .
Pievienots  6. dec 2019 22:48

Atbildēt komentāram

wictoire

Manuprāt, jāsāk ar to, kad šos vārdus izmanto zēna māte un ome. Jebkurš cilvēks pie skaidras saprašanas bērna klātbūtnē kontrolē savu muti, kā arī, šie nav ikdienišķi vārdi, vsirāk raisa domas par to, ka ģimenē bieži noriek strīdi Es šajā situācijā vairāk runātu ar bērnu, lai saprastu, kas notiek un tad arī izdarītu secinājumus.
Pievienots  9. dec 2019 13:12

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE