Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Puika palicis rupjš.

Sveiki vecāki, griežos pie jums pēc palīdzības. Manam dēlam ir 3,5 gadi, ar māti izšķīrāmies pirms 4men,puika dzīvo pie mātes, bet es protams viņu apciemoju regulāri, ņemu pie sevis un sazvanamies, esam ar dēlu ļoti tuvi, kamēr dzīvojam kopā praktiski es viņu uzaudzināju, bet tad māte atrada citu vīrieti un ar mazo aizgāja, bērns ir ļoti gudrs un runātīgs, mēs mēnesi nebijām tikušies, tad es paņēmu viņu pie sevis pa brīvdienām, viņš atbrauca, protams abi bijām laimīgi, runājamies, izklaidejāmies un pavadījām laiku kopā, bet kad viņš sāka niķoties, no viņa mutes nāca ārā tādi vārdi un frāzes, ko pat es kā pieaudzis vīrietis neizmantoju, vienalga kădā situācija, piem. Ej di***, su*a, pi**is, ej n**uj, un vēl, un vēl. Man vienkārši, mute atkārās to visu dzirdot. Viņam ir tikai 3,5 gadi... Protams pirmais ko darīju, rakstīju mātei, kas par lietu. Uz ko viņa man atbildēja, es tā mājas nerunāju, pie tā ir vainīga viņas māte, jo kad viņa viņu tur aizved, viņa tur tā runā. Un attieksme bija tāda, ka viņu tas nemaz neuztrauc, jo zinu ka arī pati viņa tādā veidā runā. Esmu neizpratnē, protams runāju ar dēlu un stāstu, ka tā nevar, bet nu viņš atbild, kad mamma un baba arī tā runā. Priekš manis kā Tēva tas ir nepieņemami, es dēlu tā neaudzināju, viņš taču ir mazs bērns vēl. Esmu neizpratnē un nezinu kā rīkoties tālāk. Varbūt kāds varat ieteikt kaut ko? 

Ievietots 3. dec 2019 13:44

Ieraksti komentāru
Secība:

Linduco

Ja man butu sada situacija , es manliekas uzspraktu . Es meiginatu aprunaties ar mammu un babu . Mes vecaki esam bernam piemers . Pareizi dari ka mazajam stasti ka ta nevar . Pastasti ko tie vardi aptuveni nozime un kas var notikties ja ta runa . Sija zina mammai ir liels fujj . Un kaa oma var savam mazdelam sadus vardus macit ? Joptvaii . Tur ir jaruna ar vinam un pec manam domam ja tas nelidz vardbut iesaistit kadu augstak stavosu personu . Berns ir vel loti par mazu tadiem vardiem . Esmu soka .
Pievienots  6. dec 2019 22:48

Atbildēt komentāram

wictoire

Manuprāt, jāsāk ar to, kad šos vārdus izmanto zēna māte un ome. Jebkurš cilvēks pie skaidras saprašanas bērna klātbūtnē kontrolē savu muti, kā arī, šie nav ikdienišķi vārdi, vsirāk raisa domas par to, ka ģimenē bieži noriek strīdi Es šajā situācijā vairāk runātu ar bērnu, lai saprastu, kas notiek un tad arī izdarītu secinājumus.
Pievienots  9. dec 2019 13:12

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE