Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Govs piena nepanesamība zīdainim

Sveiki, manam bērnam ( tagad 3 mēneši) tika atklāta govs piena nepanesamība. Mazo ar krūti baroju pirmos 2 mēnešus. Tagad baroju ar piena maisījumu. Daktere ieteica Frisso lac gold pep, bet no šī maisījuma mazajam bija izsitumi un sausa āda. Tagad dzeram kazas piena maisījumu. Vai varat māmiņas padalīties ar savu pieredzi par govs piena nepanesamību? Kādus maisījumus devāt? 

Ievietots 29. nov 2019 20:04

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Rūta22

Un no kazas maisījuma viss ok? tad turpinat lietot. Es savam klāt devu Liveo labās baktērijas, jo tās vienīgās drīkst pie nepanesībām, lai mazais puncītis labāk tiek galā ar jauno pārtiku.
Pievienots  3. dec 2019 11:12

Atbildēt komentāram

Martina2019

Pagaidām ēdot kazas pienu viss ir kārtībā. Es arī dodu Liveo puncītim. Vai tavs mazais arī ēd kazas pienu?
Pievienots  4. dec 2019 14:30


 

LAPAS KARTE