Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Apgādājamā status

Labdien... Pirms daudziem gadiem, kad iestājās diženā ekonomiskā krīze, es devos darba meklējumos uz ārzemēm, mājās atstājot dzīves biedri un viņa atbildībā mūsu kopējo meitu, tajos laikos bija plānots, ka vēlāk viņi pievienosies pie manis uz dzīvi ārzemēs... Neieslīgšu sīkumos, kādēļ uz ārzemēm devos es nevis bērna tēvs. Cerībā uz to, ka meitas tēvs atradīs kaut kādu darbu tepat Latvija, un varbūt paspīdētu kāda cerība, ka varu atgriezties mājās nevis visi pārcelties uz svešu valsti, es noņēmu bērnu sev no apgādības un to uzlikām bērna tēvam, ja nu viņš atrod darbiņu un nebūtu jāmaksā kosmiski nodokļi no tā jau mazajām algām tajos laikos. Bet laikam ritot pie manis atbrauca uz dzīvi ārzemēs tikai meita un viņas tēvs devās savā dzīvē veidojot citu ģimeni... Tagad pēc 7 gadiem mēs abas jaunkundzes atgriezāmies Latvijā un jau 2 gadus lepni dzīvojam savā Tēvuzemē, es strādāju labi atmaksātā darbā, meita cītīgi mācas un viņai tas lieliski padodas neskatoties uz to, ka mācījusies visu laiku citā valstī. Es nesaņemu nekādus valsts pabalstus un arī man nav vajadzības, es diezgan labi tieku galā, kā arī no meitas tēva nesaņemu ne alimentus un jebkādu citu atbalstu, bet arī tā bija mana izvēla neko nepieprasīt un nelūgt viņam, bet tikai problēma tāda, ka meita skaitās viņa apgādībā un viņš tagad dzīvo ārzemēs ar savu jauno ģimeni un uz Latviju vairs nebrauc. Es mēģināju caur VID mājas lapas savu profilu uzlikt meitu savā apgādībā, bet nevaru, jo viņa ir jau tēva apgādībā un kamēr viņš pats viņu nenoņems no apgādības es neko nevaru iesākt. Sarunā ar viņu es lūdzu,lai noņem bērnu no apgādības, jo man no algas skaita nost lielus nodokļus un man kā vientuļai mātei tā naudiņa ir svarīga, es nelūdzu nevienam palīdzību vai kaut kādu labdarību, es tikai gribu, lai man ņem nost mazākus procentu no manis pašas godīgi nopelnītās naudas... Un ne tikai naudā ir bēda, bet gan es viena audzinu meitu, viņa ir tikai mana meita un manā apgādībā, tikai es par viņu rūpējos. Bet bērna tēva atbilde bija, ka viņš nebrauks uz Latviju tikai tāda nieka dēļ un attālināti VID mājas lapai nevar pieslēgties, jo nav viņam bankas konta, ko prasa pie reģistrācijas atverot savu profilu VID eds. Tagad es vairs nezinu, ko iesākt, kā to visu atrisināt. Varbūt kādai/m ir bijusi līdzīga pieredze vai ir zināšanas, varbūt var ieteikt, kā pareizi rīkoties, kur griezties?

Ievietots 28. nov 11:27

Ieraksti komentāru
Secība:

sam5490

1
Pievienots  7. dec 12:26

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE