Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Idejas Ziemassvētku dāvanām 2020

Labdien visiem! Nu jau sākas drudžaina dāvanu meklēšana. Piedāvāju smelties idejām zem šis diskusijas  

Ievietots 25. nov 2019 11:37

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anita1991

Ja nu vajag, te var arī atrast apsveikumus ziemassvētkos! Tik balta, klusa ziemas nakts, Guļ zeme, tērpta sniegā. Līdz pusnaktij vienviena takts, Vējš elpo dvašā liegā.
Pievienots 23. sep 2020 11:29

Atbildēt komentāram

Annika

Pusaudzei meitai nopirkšu manikīra komplektu, otrai meklēju foršu kosmētikas setu. Bet tā kā vēl nekas nav sagādāts, labprāt palasīšu citu idejas.
Pievienots  9. okt 2020 11:35

Atbildēt komentāram

Mariiiii

Lieliska dāvana gan sev, gan saviem tuvākajiem var būt pasakaina fotosesija ar krāšņām Ziemassvētku dekorācijām. Bildītes pēctam iznāk ļoti skaistas. Kalpos gan kā lieliskas atmiņas, gan vēlāk varēsiet izmantot, piemēram, apsveikuma kartiņu dizainam vai kanvām. Iespēju ir daudz! Šeit divas fotostudijas ar dažādām Ziemassvētku dekorācijām: Lai priecīgi un mājīgi šie Ziemassvētki!
Pievienots 19. nov 2020 10:53

Atbildēt komentāram

Viesiss

Ziemassvētkos tik tiešām pietiek ar apsveikumu kartiņu vai kādu pantiņu, ko skaitīt pie Zemassvētku eglītes - un tad vēl kādu našķi bērniem.
Pievienots 30. nov 2020 16:50

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE