Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Molluscum contagiosum vīruss

Labvakar! Rakstu, jo ir pārņēmis izmisums un pilnīga nespēja palīdzēt savam bērnam, tāpēc gribēju painteresēties vai kādam/kādai ir bijusi pieredze ar šo vīrusu. Šis vīruss izpaužās pumpu veidā kas ir ar baltiem galiem un ik pa laikam plīst un izskatās kā "aukstumpumpas" uz ķermeņa. Cik pie ārstiem esam bijuši tad atbilde ir viena... jāgaida kad pāries, bet uz to ir neiespējami noskatīties. Liekam jodu, ziedi ar nosaukumu "Duofilm", bet īsti nekas no šī nepalīdz. Šķiet pat izplatās vēl un vēl. Meitenei ir 7 gadi un skolā vienaudži jau interesējās kas tās par pumpām. Nākamais kas var sekot skolā, šķiet, iztirzāt nevajag. Ja kāds ir ar šo saskāries, lūdzu, lūdzu padalaties ar pieredzi. 

Ievietots 12. nov 2019 20:44

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE