Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Sweikas,wisas maminas :)!!!Raxtu tpc,lai uzzinatu wai ir kada mamina - (Jusu bernam) kops dzimsanas ir problemas ar elposanu ta saucamais (Pierre Robin sequence (PRS))!?Man piedzima meitina ar so slimibu,ja ta to war saukt....Winai ir mazs zodins un...

Atbildes: 1, Skatījumi: 1705, Ievietots: 23. mar 2011 17:10, pēdējās izmaiņas: 10. dec 07:06 Lasīt vairāk
  • Sveiki vecāki, griežos pie jums pēc palīdzības. Manam dēlam ir 3,5 gadi, ar māti izšķīrāmies pirms 4men,puika dzīvo pie mātes, bet es protams viņu apciemoju regulāri, ņemu pie sevis un sazvanamies, esam ar dēlu ļoti tuvi, kamēr...

Atbildes: 2, Skatījumi: 4595, Ievietots: 3. dec 13:44, pēdējās izmaiņas: 9. dec 13:12 Lasīt vairāk
  • Lūdzu, izpalīdziet ar aptauju - ja gadījumā šeit ir kāda pusaudzis/-e, līdz 18, 19 gadiem un lietojat sociālos medijus, aicinu aizpildīt paziņas aptauju. Pietrūkst tikai pāris respondentu, tāpēc būtu ļoti jauki, ja panāktu...

Atbildes: 194, Skatījumi: 62201, Ievietots: 20. apr 08:46, pēdējās izmaiņas: 7. dec 19:31 Lasīt vairāk
  • Sveikas, Iesakiet, lūdzamas, zinošu un cilvēcīgu ģimenes aarstu/i Daugavpilī vai taas apriņķī, der arī Jēkabpils. Kaa arīdzan - labu zobaarstu. Paldies!

Atbildes: 26, Skatījumi: 5820, Ievietots: 26. nov 14:40, pēdējās izmaiņas: 7. dec 19:29 Lasīt vairāk
  • Sveiki, dārgās mammas, tēti un pārējie foruma biedri,vēlos palūgt pāris minūtes Jūsu laika, lai palīdzētu studentam ar maģistra darbu. Anketa ir par motivāciju strādāt un iesaistīties darbā dažādu paaudžu redzējumā.Atvērtā...

Atbildes: 29, Skatījumi: 7020, Ievietots: 25. nov 17:55, pēdējās izmaiņas: 7. dec 19:28 Lasīt vairāk
  • Labvakar.Jautājums - vai kādai ir bijis tā, ka bērns grūtniecības laikā atrodas pārāk tuvu ādai? Veicot ultrasonogrāfiju daktere pat nespiež uz vēdera, tik to aparātu pieliek klāt un bērns jau ir redzams.Saka, ka tas nav nekas slikts....

Atbildes: 36, Skatījumi: 5184, Ievietots: 28. nov 20:12, pēdējās izmaiņas: 7. dec 19:28 Lasīt vairāk
  • Sveiki.Manam mazajam ir 2 mēneši un 1 nedēļā.Krūts bērns. Pirmo mēnesi mazais ēda dūšīgi un daudz, svarā ņēmās ļoti labi, vēdera izeja bija katru dienu. Problēmu ar punci vai, ko citu, nebija. Kad sākās otrais mēnesis tā...

Atbildes: 36, Skatījumi: 11570, Ievietots: 24. nov 13:20, pēdējās izmaiņas: 7. dec 19:22 Lasīt vairāk
  • Labdien!Vai pēc spirāles ievadīšana var mainīt seksa partnerus?Paldies

Atbildes: 4, Skatījumi: 9847, Ievietots: 25. nov 09:40, pēdējās izmaiņas: 7. dec 19:21 Lasīt vairāk
  • Labvakar, esmu studente Rīgas Biznesa Skolā , un mūsu projekts ir telefona aplikācija, kas ātri savienotu aukles un vecākus. ​Lūdzu, izpalīdziet un atbildiet uz šiem jautājumie, katra atbilde ir svarīga un jūsu palīdzība ir ļoti...

Atbildes: 27, Skatījumi: 1454, Ievietots: 7. dec 15:04, pēdējās izmaiņas: 7. dec 19:21 Lasīt vairāk
  • Vēlējos zināt.vai tiešām ir vajadzīgs notariāls apliecinājums dzimšanas apliecībai un 4 kl.liecībai,iesniegšanai skolā ,vācijā?Varbūt pietiek tikai ar tulkojumu?JMeklējot atbildi interneta diskusijās,var sapīties pilnībā,vieni...

Atbildes: 9, Skatījumi: 25187, Ievietots: 4. jūn 2011 07:01, pēdējās izmaiņas: 7. dec 13:32 Lasīt vairāk
  • Sveiki.Nepieciešama palīdzība lai noskaidrot dzejoļa autoru un nosaukumu. Ir pamats domāt ka tas ir Māris Čaklais, bet nevaru to atrast nevienā grāmatā. Varbūt kādam ir info?Es esmu mazs un lielie teic, Ka nedrīkst šo un to, Un galu...

Atbildes: 3, Skatījumi: 4620, Ievietots: 27. nov 16:34, pēdējās izmaiņas: 7. dec 13:32 Lasīt vairāk
  • Labdien... Pirms daudziem gadiem, kad iestājās diženā ekonomiskā krīze, es devos darba meklējumos uz ārzemēm, mājās atstājot dzīves biedri un viņa atbildībā mūsu kopējo meitu, tajos laikos bija plānots, ka vēlāk viņi pievienosies...

Atbildes: 1, Skatījumi: 4929, Ievietots: 28. nov 11:27, pēdējās izmaiņas: 7. dec 12:26 Lasīt vairāk
  • Sveiki, manam bērnam ( tagad 3 mēneši) tika atklāta govs piena nepanesamība. Mazo ar krūti baroju pirmos 2 mēnešus. Tagad baroju ar piena maisījumu. Daktere ieteica Frisso lac gold pep, bet no šī maisījuma mazajam bija izsitumi un sausa...

Atbildes: 2, Skatījumi: 8681, Ievietots: 29. nov 20:04, pēdējās izmaiņas: 4. dec 14:30 Lasīt vairāk
  • Sveikas meitenes!Pienācis laiks stāties uzskaitē un nevaru izvēlēties starp dakterītēm - Gunu Bārtuli un Intu Dinsbergu.Gribētu, lai dalaties ar savu personīgo viedokli, ja esat apmeklējušas kādu no viņām

Atbildes: 0, Skatījumi: 4494, Ievietots: 1. dec 14:21, pēdējās izmaiņas: 1. dec 14:21 Lasīt vairāk
  • Labdien visiem! Nu jau sākas drudžaina dāvanu meklēšana. Piedāvāju smelties idejām zem šis diskusijas :) 

Atbildes: 0, Skatījumi: 5459, Ievietots: 25. nov 11:37, pēdējās izmaiņas: 25. nov 11:37 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE