Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Aptauja par zāļu reklāmu

Šobrīd dzīvojam laikmetā, kurā bez reklāmām vairs nav iedomājama mūsu ikdiena, un, domāju, ikviens kādu reizi televīzijā, internetā vai kādā no citiem plašsaziņas līdzekļiem, būs ievērojis arī tādas reklāmas, kurās tiek reklamētas zāles. Zāļu reklāma var būt kā labs veids, lai sabiedrība uzzinātu par kādu konkrētu zāļu esamību un  pielietojumu, bet šādas zāļu reklāmas spēj arī stipri ietekmēt sabiedrības izvēli iegādājoties medikamentus aptiekā. Nereti sabiedrība pat neapzināti var tikt maldināta par kādu konkrētu zāļu nepieciešamību, un tas var veicināt zāļu nepamatotu lietošanu.
Nepamatota un nepareiza zāļu lietošana var novest pie dažādiem ar veselību saistītiem  riskiem, un pat kaitēt cilvēka veselībai. Svarīgi būtu saprast, kāda ir sabiedrības izpratne par zāļu reklāmām, cik ļoti  sabiedrība tiek ietekmēta iegādājoties medikamentus, un kāds ir vispārējais viedoklis sabiedrības vidū par zāļu reklamēšanu. Tāpēc vēlos aicināt ikvienu personu vecumā no 18 līdz 64 gadiem aizpildīt aptaujas anketu, lai noskaidrotu zāļu reklāmas ietekmi  un sabiedrības viedokli par to.

Ievietots 31. okt 2019 12:42

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas: 

LAPAS KARTE