Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Aptauja par zāļu reklāmu

Šobrīd dzīvojam laikmetā, kurā bez reklāmām vairs nav iedomājama mūsu ikdiena, un, domāju, ikviens kādu reizi televīzijā, internetā vai kādā no citiem plašsaziņas līdzekļiem, būs ievērojis arī tādas reklāmas, kurās tiek reklamētas zāles. Zāļu reklāma var būt kā labs veids, lai sabiedrība uzzinātu par kādu konkrētu zāļu esamību un  pielietojumu, bet šādas zāļu reklāmas spēj arī stipri ietekmēt sabiedrības izvēli iegādājoties medikamentus aptiekā. Nereti sabiedrība pat neapzināti var tikt maldināta par kādu konkrētu zāļu nepieciešamību, un tas var veicināt zāļu nepamatotu lietošanu.
Nepamatota un nepareiza zāļu lietošana var novest pie dažādiem ar veselību saistītiem  riskiem, un pat kaitēt cilvēka veselībai. Svarīgi būtu saprast, kāda ir sabiedrības izpratne par zāļu reklāmām, cik ļoti  sabiedrība tiek ietekmēta iegādājoties medikamentus, un kāds ir vispārējais viedoklis sabiedrības vidū par zāļu reklamēšanu. Tāpēc vēlos aicināt ikvienu personu vecumā no 18 līdz 64 gadiem aizpildīt aptaujas anketu, lai noskaidrotu zāļu reklāmas ietekmi  un sabiedrības viedokli par to.

Ievietots 31. okt 12:42

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE