Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Grūtniecības nieze

Sveikas! Pēc kārtējās pavadītās negulētās nakts, gribēju uzsākt šo sarunu un redzēt, cik daudz tādas esam. Runa ir par tā saucamo grūtniecības niezi jeb holestāzi. Man kasīšanās sākās 16/17 nedēļā un ju jau ir 26ā. Ja sākumā iztiku ar ursafslk, tad nu jau devu esmu palielinājusi, lieku kasošajām vietām klāt aukstumu, smērējos ar kokosriekstu eļļu. Varbūt varat padalīties pieredzē, kurā arī ir šī trakā problēma. Un kā jūs mēģināt tikt ar to galā? Un kā vispār tas ietekmē dzemdības, bērna veselību? Paldies 

Ievietots 26. okt 05:01

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Rozes

Nevaru pateikt, ka 100% palīdzēs, bet var pameģināt aptiekā meklēt ziepes ph 5.5 vai 6.5. Viņas necīnās pret kaut ko kā smēres, bet veido ādai iespēju pašai tikt galā ar mazām grūtībām, ar šīm ziepēm arī vieglas sēnītes ārstē. Vēlams mazgāties pēc izjutām, bet ieteicams 2 reizes dienā. Vēl var mazgāties kumelīšu tējā, ja ir vairumā pieejama.
Pievienots 30. okt 02:17

Atbildēt komentāram

ZaneZvaigzne

Paldies par ieteikumu. Pa konsultējoties ar ārstiem, izrādās ka man nieze galvenokārt uz nervu pamata. Protams arī analīzes paaugstinātas.
Pievienots  8. nov 13:37


 

LAPAS KARTE