Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• esmu grūtniecības 20 nedēļā un sakarā ar to ka man sāp mugura un kājas smaga darba dēļ aizgāju uz lapu. Ģimenes ārsts teica ka varot tikai iedot lapu uz 10 dienām.  Vai var mainīt ģimenes ārstu esot uz slimības lapas?

Atbildes: 2, Skatījumi: 4724, Ievietots: 20. mar 18:39, pēdējās izmaiņas: šodien 01:32 Lasīt vairāk
  • Sveikas! Pēc kārtējās pavadītās negulētās nakts, gribēju uzsākt šo sarunu un redzēt, cik daudz tādas esam. Runa ir par tā saucamo grūtniecības niezi jeb holestāzi. Man kasīšanās sākās 16/17 nedēļā un ju jau ir 26ā. Ja...

Atbildes: 2, Skatījumi: 3542, Ievietots: 26. okt 05:01, pēdējās izmaiņas: 8. nov 13:37 Lasīt vairāk
  • Tā kā Vigantols aptiekās atkal nav pieejams, kādu alternatīvu dodat saviem bērniem? Mums 7 mēneši un 4 gadi. Gribētos, lai abiem varētu dot vienu un to pašu, nevis pirkt katram savu. 

Atbildes: 3, Skatījumi: 3881, Ievietots: 5. nov 18:46, pēdējās izmaiņas: 7. nov 16:57 Lasīt vairāk
  • Sveikas. Lūdzu iesakiet bērnam bērnudārzu ar 56 kodu - Rīgā, vēlams Purvciems, Mežciems, teika var arī Juglā. Šobrīd apmeklējām vienu spec.dārziņu, bet šo bērnudārzu nevar nosaukt par spec.dārziņu diemžēl. Meklējam...

Atbildes: 0, Skatījumi: 2002, Ievietots: 7. nov 08:14, pēdējās izmaiņas: 7. nov 08:14 Lasīt vairāk
  • Milas mammas, iesakiet kadu knupi un pudeliti labak lietot friso gold comfort maisijumam!? 

Atbildes: 1, Skatījumi: 3062, Ievietots: 6. nov 22:27, pēdējās izmaiņas: 6. nov 22:29 Lasīt vairāk
  • sveikii,mums (1menesis un 2ned) pāris dienas ir tā ka zīdainis sācis vemstīties itkā tikai tējkaroti aptuveni bet bieži un var redzēt ka nāk no kuņģa,vakar jau bija ēdamkarote un bišķi vairāk un pēc tam histērija,kā arī pēdējā...

Atbildes: 2, Skatījumi: 8201, Ievietots: 11. okt 09:09, pēdējās izmaiņas: 6. nov 11:51 Lasīt vairāk
  • Plašs attīstošo grāmatu sortiments, kas paredzēts bērniem līdz pat 10 gadu vecumam, sākot no uzlīmju grāmatiņām līdz pat testu un angļu valodas grāmatām iesācējiem  https://katiakidsboutique.com/knigi 

Atbildes: 0, Skatījumi: 2038, Ievietots: 5. nov 14:37, pēdējās izmaiņas: 5. nov 14:37 Lasīt vairāk
  • Bērnu apģērbu zīmols Katia Kids Boutique  piedāvā apģērbu un aksesuārus gan mazuļiem, gan topošajām un esošajām māmiņām, kā arī attīstošas rotaļlietas un grāmatas, kas piemērotas bērniem vecumā no 0 līdz pat 10...

Atbildes: 0, Skatījumi: 845, Ievietots: 5. nov 14:32, pēdējās izmaiņas: 5. nov 14:32 Lasīt vairāk
  • Sveiki,Vai kādam aktuāli iepirkties interneta veikalos? Bieži vien izvēlētās preces nepiegādā uz LV, tad kāds varbūt zin/var ieteikt kur iepirkties? Paldies.

Atbildes: 10, Skatījumi: 12690, Ievietots: 8. mar 2016 10:19, pēdējās izmaiņas: 5. nov 14:29 Lasīt vairāk
  • Labdien!Meklēju bērnu istabā kādu interesantu paklāju. Atklāju, ka ir iespēja uzņēmumā Lindstrom pasūtīt paklājus ar apdruku. Paraugi šajā saitē https://ej.uz/z2m9Tur ir redzams, ka var pat ar "klasītēm" pasūtīt un...

Atbildes: 0, Skatījumi: 2065, Ievietots: 3. nov 09:30, pēdējās izmaiņas: 3. nov 09:30 Lasīt vairāk
  • Labvakar,Tātad meklēju padomu un ļoti ceru, ka kāda varēs man ko ieteikt. Tā kā atpakaļ Latvijā esam pavisam nesen, pat īsti nezinu, pie kā vērsties un meklēt padomu, informāciju.Mēģināšu pārāk gari neizplūst.

Atbildes: 0, Skatījumi: 2212, Ievietots: 31. okt 20:04, pēdējās izmaiņas: 31. okt 20:04 Lasīt vairāk
  • Šobrīd dzīvojam laikmetā, kurā bez reklāmām vairs nav iedomājama mūsu ikdiena, un, domāju, ikviens kādu reizi televīzijā, internetā vai kādā no citiem plašsaziņas līdzekļiem, būs ievērojis arī tādas reklāmas, kurās tiek...

Atbildes: 0, Skatījumi: 2236, Ievietots: 31. okt 12:42, pēdējās izmaiņas: 31. okt 12:42 Lasīt vairāk
  • Sveiki visiem! Esmu RTU 2.kursa studente Industriālajā dizainā un studija darba ietvaros veicu aptauju par bērnu iemigšanas paradumiem. Anketa aizņems vien dažas minūtes un atbildes ir anonimas. Paldies jau iepriekš!https://forms.gle/cGPxzKwQMmDwsUcq9

Atbildes: 2, Skatījumi: 4039, Ievietots: 25. okt 12:29, pēdējās izmaiņas: 30. okt 21:46 Lasīt vairāk
  • Labdien! Vēlējos palūgt, lai padalaties ar pieredzi, kā ģērbjat mazuli rudenī un ziemā pie dažādām temperatūrām sākot no +5 līdz kādi -20 grādiem?! Mazajam ir 5 mēneši un sāksim pastaigās doties sporta daļā.

Atbildes: 0, Skatījumi: 2269, Ievietots: 30. okt 10:02, pēdējās izmaiņas: 30. okt 10:02 Lasīt vairāk
  • No kuras dienas sak skaitit nedelas? Vai tas ir pec tam 6-7 dienam pec spermas ieņemšanas?

Atbildes: 4, Skatījumi: 9325, Ievietots: 15. okt 07:32, pēdējās izmaiņas: 28. okt 15:21 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE