Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Jautājums par darbu

Sveikas visas Māmiņas un Tēti!

Esmu 18.grūtniecības nedēļā un ir sanācis, ka nestrādāju.
Kad aizgāju no darba vēlējos atpūsties vasaru un tad pieteicās mazulis un es nobijos, ka neviens darbā grūtnieci neņems.
Bet tagad sēžu un apdomāju, vai tas ir pareizi darīts un varbūt tomēr ir vērts mēģināt darbu atrast, dekrētā būtu jāiet jau sākot ar janvāri.
Vai kādai ir bijusi līdzīga pieredze meklējot darbu jau būdamai grūtai? Kā arī interesē, kad Jūs pateicāt darba devējam, ka esat grūtniece, gluži līdz pēdejam brīdim arī gaidīt negribas, jo dzīvoju Liepājā un te visi visus pazīst, ka beigās neuztver mani kā kaut kādu nodevēju.
Gaidīšu Jūs atbildes un paldies jau iepriekš!

Ievietots 11. okt 2019 10:18

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

LaTom

Ja pašai ir velme iet strādat tad noteikti ej un gan jau atradīsi sev piemērotu darbu. Darba devējam ziņo par savu grūtniecību likumā noteiktajos laikos un viss bus ok. Bērnu naudu gan skatās pēdējā nostrādâta gada vidējo neskaitot pēdējos 3 mēnešus pirms dekrēta tādēl nebūs lielas izmaiņas pabalstā ejot vai neejot strādāt. Tas jau viss pēc paśas ieskatiem. Jebkurā gadijumā grūtniecība nav slimība un mazāk jādoma ko citi domās bet pašai jādomā par sevi un mazo. Veiksmi!
Pievienots 12. okt 2019 08:41

Atbildēt komentāram

Rozes

Likums jau atļauj strādāt grūtniecei un ja tiec darbā, grūtnieci arī pārbaudes laikā nevar atlaist. Es nomainīju darbu 3.menesī, kamēr vēl nevarēja redzēt. Kad jau var redzēt, tad švaki atrast, jo visi saprot, ka tas uz 2-3 mēnešiem. Pa to laiku parasti nevar paspēt apgūt jauno darbu kur nu vēl nest darba devējam kādu pienesumu. Vari mēģināt meklēt, ja zvana un aicina, uzreiz vari pateikt, ka janvārī iesi dekrētā, ja negribi pa velti braukātvuz inyervijām. Kurš izdomās Tevi atbalstīt, tas panems. Bet var būt pārsvarā atteikumi, kā tad Tu jutīsies.
Pievienots 22. okt 2019 21:26

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE