Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Jautājums par darbu

Sveikas visas Māmiņas un Tēti!

Esmu 18.grūtniecības nedēļā un ir sanācis, ka nestrādāju.
Kad aizgāju no darba vēlējos atpūsties vasaru un tad pieteicās mazulis un es nobijos, ka neviens darbā grūtnieci neņems.
Bet tagad sēžu un apdomāju, vai tas ir pareizi darīts un varbūt tomēr ir vērts mēģināt darbu atrast, dekrētā būtu jāiet jau sākot ar janvāri.
Vai kādai ir bijusi līdzīga pieredze meklējot darbu jau būdamai grūtai? Kā arī interesē, kad Jūs pateicāt darba devējam, ka esat grūtniece, gluži līdz pēdejam brīdim arī gaidīt negribas, jo dzīvoju Liepājā un te visi visus pazīst, ka beigās neuztver mani kā kaut kādu nodevēju.
Gaidīšu Jūs atbildes un paldies jau iepriekš!

Ievietots 11. okt 2019 10:18

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LaTom

Ja pašai ir velme iet strādat tad noteikti ej un gan jau atradīsi sev piemērotu darbu. Darba devējam ziņo par savu grūtniecību likumā noteiktajos laikos un viss bus ok. Bērnu naudu gan skatās pēdējā nostrādâta gada vidējo neskaitot pēdējos 3 mēnešus pirms dekrēta tādēl nebūs lielas izmaiņas pabalstā ejot vai neejot strādāt. Tas jau viss pēc paśas ieskatiem. Jebkurā gadijumā grūtniecība nav slimība un mazāk jādoma ko citi domās bet pašai jādomā par sevi un mazo. Veiksmi!
Pievienots 12. okt 2019 08:41

Atbildēt komentāram

Rozes

Likums jau atļauj strādāt grūtniecei un ja tiec darbā, grūtnieci arī pārbaudes laikā nevar atlaist. Es nomainīju darbu 3.menesī, kamēr vēl nevarēja redzēt. Kad jau var redzēt, tad švaki atrast, jo visi saprot, ka tas uz 2-3 mēnešiem. Pa to laiku parasti nevar paspēt apgūt jauno darbu kur nu vēl nest darba devējam kādu pienesumu. Vari mēģināt meklēt, ja zvana un aicina, uzreiz vari pateikt, ka janvārī iesi dekrētā, ja negribi pa velti braukātvuz inyervijām. Kurš izdomās Tevi atbalstīt, tas panems. Bet var būt pārsvarā atteikumi, kā tad Tu jutīsies.
Pievienots 22. okt 2019 21:26

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE