Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Zīdainis vemj

sveikii,mums (1menesis un 2ned) pāris dienas ir tā ka zīdainis sācis vemstīties itkā tikai tējkaroti aptuveni bet bieži un var redzēt ka nāk no kuņģa,vakar jau bija ēdamkarote un bišķi vairāk un pēc tam histērija,kā arī pēdējā laikā kaka ir iezaļgana ​bet ne pilnībā.
bet tā pati ir diezgan omulīga.

Ievietots 11. okt 2019 09:09

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Rūta22

Pie ārsta jāiet! Mana mazā arī bieži atvēma pieniņu, bet ne vairāk par tējkaroti. Kaut kā pārgāja pats no sevis. Ārste ieteica dot Liveo probiotikas, kas ir speciāli zīdaiņiem. Vienmēr, kad kaka palika zaļgana un putaina, devu Liveo. Bet par atvemšanu noteikti jautā ārstam!
Pievienots 16. okt 2019 16:42

Atbildēt komentāram

ZaneD

Ieteiktu konsultēties ar savu pediatru. Atgrūšana ir ok, bet atvemt tas ir kas cits. Un pievienojos par Liveo - vienmēr izglābis gan pie kolikām, gan vēdergraizēm!
Pievienots  6. nov 2019 11:51

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE