Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Apmatojums bērnam

Manam gandriz 5 gadus vecajam delam ir loti garas spalvas uz kājām, rokam, muguras un pat uz sejas. Bijam pie endokrinologiem, bet saka ka esot normali, nu nezinu gan vai tas ir normāli, ka bernam uz vaigiem ir 1 cm garas spalvas. Spalvas ir gaisas, jo pats ir gaiss. Analizes testaterons ir zems, ka ari andogēnie hormoni pazeminati. Vai kadai ta ir bijis? Jo redzu, ka citi berni nav tik spalvaini, ipasi iz sejas, vaigiem, pieres, nezinu, kur versties ko vel darit. Ceru uz pieredzi un atsaucibu.

Ievietots 10. okt 14:32

Ieraksti komentāru
Secība:

Rozes

Neesmu ārsts, bet drīzāk ka slimība tā nav, vienkārši dabas īpatnība, tādas ik pa laikam gadās. Meklējiet psihiterapeita palidzibu, māciet sev un bērnam pieņemt savu atšķirību un iekļauties sabiedrībā. Galvenais neaiziet kompleksos. Var painteresēties, kas ir rudimenti, dažiem bērniem parādās īpatnības, kas cilvēkiem ir bijušas iepriekšējās cilvēces attīstības stadijās. Īsti slimiba tā nav, daba dažreiz tā dara.
Pievienots 13. okt 10:32

Atbildēt komentāram

Rozes

Galvenais bērnībā nesāciet skūt, būs vēl vairāk šīs spalvas.
Pievienots 13. okt 10:41

Atbildēt komentāram

Adrija 123

Dhaes ir samazinats un ari andestrendions Visas seja jai paliek vienas spalvas Arstu vienaldzina diezgan šokē
Pievienots 14. okt 10:46

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE