Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Vederins

Labdien. Zidainim 3mēn. neiziet vēders jau 6 dienu,bērns nemierigs. Esmu pamanijusi ka vinam tiko sakot est kad jau norijis paris mutes piena sak rukt veders. Kad veders izgaja tada nnebija. Vai mazulim var but probelmas ar kungi?
Ed mates pienu pa sim 6 dienam 2reiz iedots piena maisijums.
Svars aug labi piens pietiekosi.

Ievietots 27. sep 2019 00:06

Ieraksti komentāru
Secība:

Rūta22

Zīdainīšiem ļoti labi palīdz Liveo pilieni ( tās ir labās baktērijas, kas strādā zarnu mikroflorā) Bet visprātīgāk būtu izstāstīt šo situāciju savam pediatram .
Pievienots  1. okt 2019 09:36

Atbildēt komentāram

Rozes

Mums zīdīšanas skolā mācīja, ka tas ir normāli, ka neiziet vederins zīdainim, jo noteiktā periodā bērns 100 % pārstrādā mātes pienu. Manējais šajā vecumā nenokartojās pa lielam 21 dienu. Nekādas zāles nevaj. Mēneša laikā būs atkal vedera uzeja.
Pievienots  4. okt 2019 10:01

Atbildēt komentāram

Rozes

Piedodiet par gramatikas kļūdām!
Pievienots  4. okt 2019 10:02


 

LAPAS KARTE