Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Vederins

Labdien. Zidainim 3mēn. neiziet vēders jau 6 dienu,bērns nemierigs. Esmu pamanijusi ka vinam tiko sakot est kad jau norijis paris mutes piena sak rukt veders. Kad veders izgaja tada nnebija. Vai mazulim var but probelmas ar kungi?
Ed mates pienu pa sim 6 dienam 2reiz iedots piena maisijums.
Svars aug labi piens pietiekosi.

Ievietots 27. sep 00:06

Ieraksti komentāru
Secība:

Rūta22

Zīdainīšiem ļoti labi palīdz Liveo pilieni ( tās ir labās baktērijas, kas strādā zarnu mikroflorā) Bet visprātīgāk būtu izstāstīt šo situāciju savam pediatram .
Pievienots  1. okt 09:36

Atbildēt komentāram

Rozes

Mums zīdīšanas skolā mācīja, ka tas ir normāli, ka neiziet vederins zīdainim, jo noteiktā periodā bērns 100 % pārstrādā mātes pienu. Manējais šajā vecumā nenokartojās pa lielam 21 dienu. Nekādas zāles nevaj. Mēneša laikā būs atkal vedera uzeja.
Pievienots  4. okt 10:01

Atbildēt komentāram

Rozes

Piedodiet par gramatikas kļūdām!
Pievienots  4. okt 10:02


 

LAPAS KARTE