Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Uz Taizemi ar bērniem

Mīļās mammas! Esam beidzot ar ģimeni noskatījuši savu sapņu ceļojumu uz Taizemi un noteikti ņemsim to caur aģentūru

 ! Bet tā kā mums līdzi brauktu mazs un lielāks bērns (3 un 7g), tad rodas jaudz jautājumu par drošību un nepieciešamo lietu sarakstu. Varbūt kāda var padalīties ar pozitīvu pieredzi, kas būtu jāņem līdzi, ko var noteikti pirkt uz vietas; kādi medikamenti jāņem, vai bērniem nepieciešamas kādas potes/izraksti no ārsta. Novatours aģentūrā iedeva pagaidām tikai pamata informāciju par lidojumu un viesnīcu, un solījās tuvāk lidojumam visu pastāstīt, bet mani interesē jau tagad!

Ievietots 22. sep 2019 16:53

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

minnija2

Ja vēl ir aktuāli, tad varu pateikt, ka īpašas potes uz Taizemi nevajag nevienam. Ja dzīvosiet kūrortā, tad vispār viss būs kā poe baltajiem. Medikamentus tur visus var nopirkt uz vietas. Pat antibiotikas un trankvilizatorus bez receptes.
Pievienots 10. okt 2019 07:18

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE