Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Uz Taizemi ar bērniem

Mīļās mammas! Esam beidzot ar ģimeni noskatījuši savu sapņu ceļojumu uz Taizemi un noteikti ņemsim to caur aģentūru

 ! Bet tā kā mums līdzi brauktu mazs un lielāks bērns (3 un 7g), tad rodas jaudz jautājumu par drošību un nepieciešamo lietu sarakstu. Varbūt kāda var padalīties ar pozitīvu pieredzi, kas būtu jāņem līdzi, ko var noteikti pirkt uz vietas; kādi medikamenti jāņem, vai bērniem nepieciešamas kādas potes/izraksti no ārsta. Novatours aģentūrā iedeva pagaidām tikai pamata informāciju par lidojumu un viesnīcu, un solījās tuvāk lidojumam visu pastāstīt, bet mani interesē jau tagad!

Ievietots 22. sep 16:53

Ieraksti komentāru
Secība:

minnija2

Ja vēl ir aktuāli, tad varu pateikt, ka īpašas potes uz Taizemi nevajag nevienam. Ja dzīvosiet kūrortā, tad vispār viss būs kā poe baltajiem. Medikamentus tur visus var nopirkt uz vietas. Pat antibiotikas un trankvilizatorus bez receptes.
Pievienots 10. okt 07:18

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE