Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Ratu ieteikumi, atsauksmes, pieredze

Sveikas, topošās un esošās māmiņas, kā arī tēti!

Marta sākumā ģimenē sagaidīsim savu pirmdzimto, tādēļ nolēmām jau pamazām ķerties pie vienas no, mūsuprāt, grūtākajām daļām - ratu izvēles. Zinām tikai tik daudz, ka gribam ar četriem riteņiem, neitrālā krāsā un visurgājējus (piemēroti gan grants ceļiem, gan jūras smiltīm). Izskatām variantus gan par jaunu, gan par lietotu ratu iegādi.

Tā kā šajā tēmā esam jauniņie, labprāt uzklausītu, kāda ir jūsu ratu iegādes pieredze, kādi bija kritēriji ratu iegādē, kādus lietojat vai esat lietojušas un kādas ir atsauksmes. Stāstiet visu, kas noderēs gan man, gan citām māmiņām ratu meklējumos un iegādē.

Ievietots 15. sep 06:35

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas: 

LAPAS KARTE