Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Ratu ieteikumi, atsauksmes, pieredze

Sveikas, topošās un esošās māmiņas, kā arī tēti!

Marta sākumā ģimenē sagaidīsim savu pirmdzimto, tādēļ nolēmām jau pamazām ķerties pie vienas no, mūsuprāt, grūtākajām daļām - ratu izvēles. Zinām tikai tik daudz, ka gribam ar četriem riteņiem, neitrālā krāsā un visurgājējus (piemēroti gan grants ceļiem, gan jūras smiltīm). Izskatām variantus gan par jaunu, gan par lietotu ratu iegādi.

Tā kā šajā tēmā esam jauniņie, labprāt uzklausītu, kāda ir jūsu ratu iegādes pieredze, kādi bija kritēriji ratu iegādē, kādus lietojat vai esat lietojušas un kādas ir atsauksmes. Stāstiet visu, kas noderēs gan man, gan citām māmiņām ratu meklējumos un iegādē.

Ievietots 15. sep 06:35

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE