Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Ratu ieteikumi, atsauksmes, pieredze

Sveikas, topošās un esošās māmiņas, kā arī tēti!

Marta sākumā ģimenē sagaidīsim savu pirmdzimto, tādēļ nolēmām jau pamazām ķerties pie vienas no, mūsuprāt, grūtākajām daļām - ratu izvēles. Zinām tikai tik daudz, ka gribam ar četriem riteņiem, neitrālā krāsā un visurgājējus (piemēroti gan grants ceļiem, gan jūras smiltīm). Izskatām variantus gan par jaunu, gan par lietotu ratu iegādi.

Tā kā šajā tēmā esam jauniņie, labprāt uzklausītu, kāda ir jūsu ratu iegādes pieredze, kādi bija kritēriji ratu iegādē, kādus lietojat vai esat lietojušas un kādas ir atsauksmes. Stāstiet visu, kas noderēs gan man, gan citām māmiņām ratu meklējumos un iegādē.

Ievietots 15. sep 2019 06:35

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE