Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Omega-3 taukskābes bērna attīstībai

Sveikas mammas!
Kāda ir jūsu pieredze ar Omega-3 produktiem bērniem un pašām. Šobrīd tiek daudz runāts, ka tās ir nepieciešams uzņemt ne tikai rudenī un ziemā, bet visu cauru gadu. Kādus produktus rekomendēsiet, atsauksmes?

Ievietots 5. sep 10:44

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Rūta22

Hmmm visu cauru gadu rekomendē uzņemt D vitamīnu. Omega 3 ir kaut kas cits. Piemēram, Mollers zivju eļļā vai krila eļļā ir iekšā D vit, bet ļoti niecīgā devā. No pieredzes, gan bērni, gan es pati lietojam Nateo Forte D vitamīnu un Mollers visparastāko zivju eļļu, bez visādiem piemaisījumiem. Bet ne visu cauru gadu. Drīzāk kursa veidā.
Pievienots  2. okt 09:46

Atbildēt komentāram



 

LAPAS KARTE