Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Ludzu iesakiet ko man ka mammai darit?

Labdien esmu izmisuma jo nezinu ko darit? Delinam palika 5 gadini, valsts noteikusi obligato bernudarza apmeklejumu, bet man berns nav bijis bernudarza visu so laiku, kur tagad pietika ar vienu dieninu ,kad bernam ir histerija, kad es vedu uz darzinu, ejot prom ko lai es iesaku?Es esmu mamma nevaru noskatities ka berns pardzivo kliedz kad japaliek darzina, ta tacu var bernam sabeigt nervsistemu,ko lai es ka mamma daru?ludzu iesakiet ko man darit 

Ievietots 4. sep 2019 20:22

Ieraksti komentāru
Secība:

LaTom

Noteikti jăved bērns uz bērnu dārzu. Protams ka viņam var nepatikt bet tas ir bērns kuram vienu dienu ir histerija par bērnu dārzu un otrajā dienā ļoti patikt un nevar dabūt ārā. Ja bērnam izpatiksi visos dzīves apsektos tad viņš ēdis tikai saldumus un naktis negulēs un izaugs par milzīgu egoistu. Protams bērna histērija vecākiem nav nekas patīkams bet tas ir jāpārvar un bērns jamotivē citādākos veidos. Drīz jau skola būs tur būs vel trakāk un nebūs tādas iespējas vispār neiet. Bērnudarza bērni iemācas kominicēt ar vienaudžiem un arī apgūst jaunas iemaņas,ko vecāki mājas nevar iemācīt jo tomēr neesam pedagogi. Protams jau katrs vecāks pats izlmej vai sūtīt bērnu dārziňā vai nē un vecāki zin lābak ko vajag savam bērnam Šis ir tikai mans personīgais viedoklis.
Pievienots  5. sep 2019 04:55

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE