Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Saulaina auklīte Rīgā vai Baložos, Rāmavā, Katlakalnā, Bišumuižā, Mārupē, Bieriņos, Ziepniekkalnā, Āgenskalnā

Labdien, mammas un tēti! 

Esmu saulaina auklīte pensijas gados - ar lielu darba pieredzi bērniņu auklēšanā (vairāk nekā 22 gadi kopā, gan ģimenēs, gan bērnudārzā, esmu izaudzinājusi arī savus bērnus un auklējusi mazbērnus). Godīga, uzticama, kristiete.

Būšu pati uzticamākā, mīļākā, rūpīgākā, gādīgākā auklīte Jūsu bērniņam. Tā kā esmu viena no pirmajām pēc māmiņas un tēta, kuru mazais bērniņš iepazīst un bieži vien ar manu palīdzību arī sāk veidot savu pasaulīti, saprotu cik ļoti atbildīgai man jābūt ne vien par mazuļa drošību, bet arī par viņa iekšējo pasauli. Tādēļ mīļie vecāki, es darīšu visu iespējamo un reizēm arī neiespējamo, lai mazulītim, ko esat man uzticējuši, es būtu draugs un uzticības persona, kuru bērns atcerēsies visu savu dzīvi ar jaukām atmiņām. 


Gaidu Jūsu zvanu pa tālruni!

27417400

Ievietots 31. aug 2019 15:01

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas: 

LAPAS KARTE