Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Saulaina auklīte Rīgā vai Baložos, Rāmavā, Katlakalnā, Bišumuižā, Mārupē, Bieriņos, Ziepniekkalnā, Āgenskalnā

Labdien, mammas un tēti! 

Esmu saulaina auklīte pensijas gados - ar lielu darba pieredzi bērniņu auklēšanā (vairāk nekā 22 gadi kopā, gan ģimenēs, gan bērnudārzā, esmu izaudzinājusi arī savus bērnus un auklējusi mazbērnus). Godīga, uzticama, kristiete.

Būšu pati uzticamākā, mīļākā, rūpīgākā, gādīgākā auklīte Jūsu bērniņam. Tā kā esmu viena no pirmajām pēc māmiņas un tēta, kuru mazais bērniņš iepazīst un bieži vien ar manu palīdzību arī sāk veidot savu pasaulīti, saprotu cik ļoti atbildīgai man jābūt ne vien par mazuļa drošību, bet arī par viņa iekšējo pasauli. Tādēļ mīļie vecāki, es darīšu visu iespējamo un reizēm arī neiespējamo, lai mazulītim, ko esat man uzticējuši, es būtu draugs un uzticības persona, kuru bērns atcerēsies visu savu dzīvi ar jaukām atmiņām. 

Gaidu Jūsu zvanu pa tālruni!

27417400

Ievietots 31. aug 15:01

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE