Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

bērniņa ieņemšana

Labdien! Ar partneri  bijis dzimumakts  neizsargājoties! Bet stāvoklī nepalieku! Mēģinam jau otro mēnesi, esmu jauna, ar dzimumaktu bez izsargāšanos nodarbojos pirmo reizi! Vai ir  iespējams , kad esmu neauglīga? Esmu vesela, draugs ir vesels viss kārtībā! Esmu dzirdējusi, kad jaunas meitenes pie pirmās reizes jau ir stāvoklī! Man kaut kā nesanāk!​ Lūdzu padomu!

Ievietots 30. aug 15:58

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

LaTom

Pilnība neuztraucies tas ir pilnīgi normāli ,ka nesanāk pirmajos meiğinājumos. Ja nesanāk vairāk par gadu palikt stāvoklī tad varbūt var aiziet pie speciālista uz konsultāciju, bet pašlaik ka tikai 2 mēneši pagājuši tas nekas nav. Ir pāri,kas ir pilnīgi veseli un gadiem meiğina ieņemt bērniņu ,bet viss prasa laiku un pacietību un viss notiksiss tieši tad kad jānotiek.Vienīgi varu ieteikt iegādāties ovulācijas testus un pāris dienas pirms ovulācijas nemeiğināt ieņemt bērniņu,bet sagaidīt auglīgās dienas.
Pievienots 30. aug 17:41

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE