Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

bērniņa ieņemšana

Labdien! Ar partneri  bijis dzimumakts  neizsargājoties! Bet stāvoklī nepalieku! Mēģinam jau otro mēnesi, esmu jauna, ar dzimumaktu bez izsargāšanos nodarbojos pirmo reizi! Vai ir  iespējams , kad esmu neauglīga? Esmu vesela, draugs ir vesels viss kārtībā! Esmu dzirdējusi, kad jaunas meitenes pie pirmās reizes jau ir stāvoklī! Man kaut kā nesanāk!​ Lūdzu padomu!

Ievietots 30. aug 2019 15:58

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

LaTom

Pilnība neuztraucies tas ir pilnīgi normāli ,ka nesanāk pirmajos meiğinājumos. Ja nesanāk vairāk par gadu palikt stāvoklī tad varbūt var aiziet pie speciālista uz konsultāciju, bet pašlaik ka tikai 2 mēneši pagājuši tas nekas nav. Ir pāri,kas ir pilnīgi veseli un gadiem meiğina ieņemt bērniņu ,bet viss prasa laiku un pacietību un viss notiksiss tieši tad kad jānotiek.Vienīgi varu ieteikt iegādāties ovulācijas testus un pāris dienas pirms ovulācijas nemeiğināt ieņemt bērniņu,bet sagaidīt auglīgās dienas.
Pievienots 30. aug 2019 17:41

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE