Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Kā cīnīties ar sliktu dūšu?

čau visiem! Esmu grūtniecības sestajā nedēļā, jau vairāk kā nedēļu mokos ar sliktu dūšu, vemšanas nav bet visu dienu arī ja pamostos nakti ir slikta dūša :​ Ir liela nepatika pret ēdienu, it īpašiem ceptiem ēdieniem, faktiski ieest neko nevar. Varbūt varat padalīties kā jūs cīnijāties un ko ēdāt, varbūt ir kādas vienkāršas receptes  piparmētru konfektes palīdzēja pirmajā dienā, tagad no tām arī paliek slikti! Esmu nelielā izmisumā, jo negribās ar neēšanu nodarīt ko sliktu mazajam  

Ievietots 29. aug 15:42

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

mamina23

3.5 mēneši mocījos ar sliktu dūšu un vismaz 2-3 reizes dienā vēmu. Centos ēst no rīta banānu, neizkāpjot no gultas,centos ēst ļoti bieži un mazām porcijām, tad sliktā duša bija mazāka.
Pievienots  8. sep 14:41

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE