Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Asins smērējumi grūtniecības 11. nedēļā

Sveikas, meitenes!
Vēlējos vērsties pēc jūsu padoma un ieklausīties jūsu pieredzē.
Situācija ir tāda, ka esmu gaidībās ar pirmo bērniņu, tādēļ jebkāda novirze no normas man izraisa izbīli. Pašlaik norit 11. nedēļa. Pie dakteres biju 8. nedēļā, kad daktere atzina, ka sirsniņa bērniņam ir, viss veidojas un nekāds risks nedraudot. Nākamnedēļ ir arī USG un atkārtota konsultācija. TAČU šovakar es pamanīju asins smērēšanos. Nekādas izteiktas sāpes nav, tikai asinis. Vai kādai ir bijusi līdzīga pieredze? Vai ir iespējamība, ka tas ir spontānais aborts, no kā gan es ļoti baidos.

Skatīšos gan, ko vēl nesīs rīts, bet ja būs trakāk, tad apsvēršu domu par došanos uz slimnīcu, kā arī sazināšos ar ārstu.

Ievietots 19. aug 2019 21:33

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas: 

LAPAS KARTE