Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Asins smērējumi grūtniecības 11. nedēļā

Sveikas, meitenes!
Vēlējos vērsties pēc jūsu padoma un ieklausīties jūsu pieredzē.
Situācija ir tāda, ka esmu gaidībās ar pirmo bērniņu, tādēļ jebkāda novirze no normas man izraisa izbīli. Pašlaik norit 11. nedēļa. Pie dakteres biju 8. nedēļā, kad daktere atzina, ka sirsniņa bērniņam ir, viss veidojas un nekāds risks nedraudot. Nākamnedēļ ir arī USG un atkārtota konsultācija. TAČU šovakar es pamanīju asins smērēšanos. Nekādas izteiktas sāpes nav, tikai asinis. Vai kādai ir bijusi līdzīga pieredze? Vai ir iespējamība, ka tas ir spontānais aborts, no kā gan es ļoti baidos.

Skatīšos gan, ko vēl nesīs rīts, bet ja būs trakāk, tad apsvēršu domu par došanos uz slimnīcu, kā arī sazināšos ar ārstu.

Ievietots 19. aug 2019 21:33

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE