Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Otrs bērniņš

Sveikas mammas!
Varbūt šeit būs kāda, kura mani sapratīs un spēs dot padomu. 
Ar viru esam tikuši līdz tēmai par otru bērniņu. Abi to vēlamies un arī trīsgadnieks ir izrādījis interesi par māsiņu un brālīti.
Kas mani attur?
Bailes. Bailes no tā, ka viena netikšu galā, jo vīrs strādā ārzemēs. No mājām prom ir 3-7 nedēļas.
Tuvākā gada laikā plānos nav mainīt darba vietu no ārzemēm uz Latviju.
Domāju, ka šeit ir mamma, kura ir ko tādu piedzīvojusi un var dalīties pieredzē. Bet, varbūt, nemaz nevajag, kamēr abi vecāki nav kopā ikdienā? 

Ievietots 15. aug 08:47

Ieraksti komentāru
Secība:

Denija

Sveika. Es domāju jums šis jautājums ir kārtīgi jāizrunā ar otru pusi. Kā tad dzīvosim tālāk ja pieteiksies otrs bērniņš. Pati šādi dzīvoju jau 2 gadus, un arī man ir trīsgadniece. Otrā puse strādā ārzemēs un bijis laiks kad neesam redzējuši es pat 3 mēnešus. Taču es piekāpjos, jo saprotu, ka strādā tur peļņas dēļ. Taču arī man ir pienācis laiks, kad vēlos otru mazo. Līdz ar to otrā pusē ir gatavs piekāpties un atgriezties Latvijā. Jā tas nav viegls lēmums, jo šeit nopelnīt ir grūtāk. Bet agri vai vēlu ģimenei ir jābūt kopā. Ceru, ka jums izdosies, viss un jums arī. Galvenais izrunāties
Pievienots 16. aug 15:38

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE