Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Pozitīvs grūtniecības tests, bet negatīvs hcg asinīs?

Meitenes, sveikas. Ir vajadzīgs viedoklis. Vai kādai tā ir gadījies... plānojam mazuli, tāpēc ir skaidrs, ka nepacietība dara savu. Šodien ir 7 vai 8 diena pec ovulācijas. No rīta uztaisīju īpaši agrās grūtniecības noteikšanas testu. Varu apzvērēt, ka ir redzama ļooooti gaiša svītriņa. Lai būtu droša, no rīta nodevu arī asinis uz hcg. Vakarā saņēmu atbildi, ka nav... Uztaisīju vēl vienu testu...lēto, patasto un gandrīz uzreiz parādījās otra blāva, blāva svītriņa. Kā tas ir iespējams? Zinu, ka hcg aug pa stundām...vai tiešām var būt tā, ka no rīta vēl bija tik maz, ka asinis neuztvēra, bet jau vakarā testā parādās? Neticās, ka es varētu nebūt stāvoklī...man ir sāpīgas krūtis, velk vēderu, pūšas vēders. Neko nesaprotu. Varbūt kādai tā ir bijis?

Ievietots 14. aug 2019 14:35

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas: 

LAPAS KARTE