Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Pozitīvs grūtniecības tests, bet negatīvs hcg asinīs?

Meitenes, sveikas. Ir vajadzīgs viedoklis. Vai kādai tā ir gadījies... plānojam mazuli, tāpēc ir skaidrs, ka nepacietība dara savu. Šodien ir 7 vai 8 diena pec ovulācijas. No rīta uztaisīju īpaši agrās grūtniecības noteikšanas testu. Varu apzvērēt, ka ir redzama ļooooti gaiša svītriņa. Lai būtu droša, no rīta nodevu arī asinis uz hcg. Vakarā saņēmu atbildi, ka nav... Uztaisīju vēl vienu testu...lēto, patasto un gandrīz uzreiz parādījās otra blāva, blāva svītriņa. Kā tas ir iespējams? Zinu, ka hcg aug pa stundām...vai tiešām var būt tā, ka no rīta vēl bija tik maz, ka asinis neuztvēra, bet jau vakarā testā parādās? Neticās, ka es varētu nebūt stāvoklī...man ir sāpīgas krūtis, velk vēderu, pūšas vēders. Neko nesaprotu. Varbūt kādai tā ir bijis?

Ievietots 14. aug 2019 14:35

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE