Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Pozitīvs grūtniecības tests, bet negatīvs hcg asinīs?

Meitenes, sveikas. Ir vajadzīgs viedoklis. Vai kādai tā ir gadījies... plānojam mazuli, tāpēc ir skaidrs, ka nepacietība dara savu. Šodien ir 7 vai 8 diena pec ovulācijas. No rīta uztaisīju īpaši agrās grūtniecības noteikšanas testu. Varu apzvērēt, ka ir redzama ļooooti gaiša svītriņa. Lai būtu droša, no rīta nodevu arī asinis uz hcg. Vakarā saņēmu atbildi, ka nav... Uztaisīju vēl vienu testu...lēto, patasto un gandrīz uzreiz parādījās otra blāva, blāva svītriņa. Kā tas ir iespējams? Zinu, ka hcg aug pa stundām...vai tiešām var būt tā, ka no rīta vēl bija tik maz, ka asinis neuztvēra, bet jau vakarā testā parādās? Neticās, ka es varētu nebūt stāvoklī...man ir sāpīgas krūtis, velk vēderu, pūšas vēders. Neko nesaprotu. Varbūt kādai tā ir bijis?

Ievietots 14. aug 14:35

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE