Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Pozitīvs grūtniecības tests, bet negatīvs hcg asinīs?

Meitenes, sveikas. Ir vajadzīgs viedoklis. Vai kādai tā ir gadījies... plānojam mazuli, tāpēc ir skaidrs, ka nepacietība dara savu. Šodien ir 7 vai 8 diena pec ovulācijas. No rīta uztaisīju īpaši agrās grūtniecības noteikšanas testu. Varu apzvērēt, ka ir redzama ļooooti gaiša svītriņa. Lai būtu droša, no rīta nodevu arī asinis uz hcg. Vakarā saņēmu atbildi, ka nav... Uztaisīju vēl vienu testu...lēto, patasto un gandrīz uzreiz parādījās otra blāva, blāva svītriņa. Kā tas ir iespējams? Zinu, ka hcg aug pa stundām...vai tiešām var būt tā, ka no rīta vēl bija tik maz, ka asinis neuztvēra, bet jau vakarā testā parādās? Neticās, ka es varētu nebūt stāvoklī...man ir sāpīgas krūtis, velk vēderu, pūšas vēders. Neko nesaprotu. Varbūt kādai tā ir bijis?

Ievietots 14. aug 2019 14:35

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE