Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• esmu grūtniecības 20 nedēļā un sakarā ar to ka man sāp mugura un kājas smaga darba dēļ aizgāju uz lapu. Ģimenes ārsts teica ka varot tikai iedot lapu uz 10 dienām.  Vai var mainīt ģimenes ārstu esot uz slimības lapas?

Atbildes: 15, Skatījumi: 30941, Ievietots: 20. mar 2019 18:39, pēdējās izmaiņas: 31. mar 18:01 Lasīt vairāk
  • Labdien!Varbūt kāds/a no Jums strādā lidostā Rīga, vai varbūt ir kāds/a pazīstams/a, kurš tur strādā?Būtu ļoti pateicīga, ja Jūs veltītu 10 minūtes sava dārgā laika un aizpildītu anketu, vai arī padalītos ar to ar kādu no...

Atbildes: 0, Skatījumi: 117, Ievietots: 31. mar 13:28, pēdējās izmaiņas: 31. mar 13:28 Lasīt vairāk
  • Skolnieks, 3,klase, regulāri sūdzās, ka sāp vēders. Man jau liekas, ka simulē, bet nevar īsti saprast. Pie ārsta šobrīd netiekam. Kā palīdzēt? Man mājās ir Liveo labās baktērijas, dodu tās. It kā palīdzot, bet varbūt tikai...

Atbildes: 0, Skatījumi: 1199, Ievietots: 27. mar 08:32, pēdējās izmaiņas: 27. mar 08:32 Lasīt vairāk
  • Labdien, Sakarā ar esošo krīzi- vai ir pieejama grūtnieču joga online?

Atbildes: 0, Skatījumi: 1778, Ievietots: 26. mar 15:36, pēdējās izmaiņas: 26. mar 15:36 Lasīt vairāk
  • Sveikas, dāmas! Esmu Anastasiadate.com kompānijas pārstāve un mūsu portālam, kuram jau ir starptautiska 25 gadu pieredze, kas palīdzējis tūkstošiem atrast savas otras pusītes un izveidot lieliskas draudzības, meklējam skaistus, jaukus,...

Atbildes: 0, Skatījumi: 1742, Ievietots: 26. mar 09:09, pēdējās izmaiņas: 26. mar 09:09 Lasīt vairāk
  • Labvakar man ir tāds jautājums, man ir 50gadi es paliku stāvoklī bet ginekoloģe nenoteica un grūtnieces tests arī neuzrāda bet man jau ir liels vēders un pamanīju  ka ir kustības vai tā var būt ka es esmu stāvoklī.​

Atbildes: 0, Skatījumi: 1980, Ievietots: 25. mar 20:15, pēdējās izmaiņas: 25. mar 20:15 Lasīt vairāk
  • Sveiki, mēs meklējam mazuļu velosipēdu vasaras sezonai. Mēs zinām, ka konorovīrusa pozīcija ir apstājusies, bet es domāju, ka ir iespējams plānot nākotni un iegādāties nākotnes velosipēdu. Šajā veikalā saņēmām dāvanu kuponu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 954, Ievietots: 25. mar 14:33, pēdējās izmaiņas: 25. mar 14:33 Lasīt vairāk
  • Labdien!Aicinu piedalīties pētījumā sievietes, kas ir partnerattiecībās.Pētījumu veicu par līdzatkarības, uztvertā sociālā atbalsta un stresa pārvarēšanas startēģiju saistībām.Anekas aizpildīšana aizņems 15-20 minūtes, jūsu...

Atbildes: 1, Skatījumi: 2312, Ievietots: 25. mar 07:27, pēdējās izmaiņas: 25. mar 07:28 Lasīt vairāk
  • Atbildes: 1, Skatījumi: 2310, Ievietots: 25. mar 06:55, pēdējās izmaiņas: 25. mar 07:00 Lasīt vairāk
  • Hmm vienkarsi velejos izblauties kdam,kautkur..tatad pasutiju meitinai 2 komplektinus uz pavasari,abi no 3 drebitem sastav,un tagad skatos ka laikam vienu nedabusu,jo tur ka galavalsts tracking way ir Lietuva ne Latvija,rakstu pardevejam jau treso...

Atbildes: 8, Skatījumi: 11985, Ievietots: 6. feb 2014 12:12, pēdējās izmaiņas: 24. mar 08:12 Lasīt vairāk
  • Labdien!Pirms četriem gadiem slēdzu laulību ar savu tagadējo sievu un neilgi pēc tam mums piedzima meitiņa. Pēc gada sieva, viņas mātes mudināta, devās dzīvot uz ārzemēm kopā ar bērnu, līdz ar to ģimenes saglabāšanas nolūkos pēc...

Atbildes: 0, Skatījumi: 3252, Ievietots: 21. mar 17:58, pēdējās izmaiņas: 21. mar 17:58 Lasīt vairāk
  • sveiki kada butu iespeja skirsanas gadijuma tevam iegut abu bernu aprupi?

Atbildes: 0, Skatījumi: 3253, Ievietots: 19. mar 19:21, pēdējās izmaiņas: 19. mar 19:21 Lasīt vairāk
  • Labdien!Mazajai 4.5 mēneši un visu laiku čīkst - sāka pirms pāris dienām aktīvi velties, atpakaļ vēl nemāk.Bet čīkst arī nesaistītās situācijās - gultiņā, ratiņos, izejot no telpas.Grūti nomierināt, čīkstot pamatīgi uzvelkās...

Atbildes: 0, Skatījumi: 3313, Ievietots: 19. mar 16:39, pēdējās izmaiņas: 19. mar 16:39 Lasīt vairāk
  • mīļās saimniecītes, vai kādai ir zināms interesants veids, kā sagatavot gurķus ziemai? man no trijiem laukiem ir savesti gurķi, nezinu, ko lai iesāk. skābēti un marinēti gurķi mums neiet pie sirds. doma ir par Latgales salātiem, bet...

Atbildes: 11, Skatījumi: 33051, Ievietots: 8. aug 2011 20:28, pēdējās izmaiņas: 16. mar 18:27 Lasīt vairāk
  • Aptaujas aizpildīšanas nosacījumi:1. Jūs esat tēvs bērnam, kurš mācās 1.-4. klasē;2. Jūs dzīvojat kopā ar šī bērna māti.Links:http://tiny.cc/Aptauja

Atbildes: 0, Skatījumi: 2998, Ievietots: 14. mar 08:50, pēdējās izmaiņas: 14. mar 08:50 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE