Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Sos aukle

Piedāvāju būt Sos aukle. Ilgstošu pozīciju nemeklēju. Esmu viengadniega mamma. Pati saskāros ar situāciju, kad nebija kur atstāt mazo kaut tad, kad kaut vai jāaiziet pie ārsta. Dzīvoju centrā - netālu no Dailes teātra. Varu pieskatīt savā dzīvoklī vai Tavā dzīvoklī, vai aizvest pastaigā kādā no tavējiem spēļu laukumiem. Auto nav, bet ja paziņo laicīgi varu aizbraukt arī uz mikrorajoniem. 

Предлагаю услугу СОС няня. Я не ищу длинную позицию. Я мама, моему ребенку один год. Я сам столкнулся с ситуацией, когда ребенку было негде оставить, даже когда нужно было идти к врачу. Я живу в центре - недалеко от Дайлес театр. Я могу нянчить на мою квартиру или вашу квартиру или погулять на одной из недалёких игровых площадок. У меня нет машины, но если я буду объявлено вовремя, я также могу поехать в микорайон

Jautājumiem: 27517331

Ievietots 4. aug 00:52

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE