Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Grūtniecība

Sveikas, meitenes!
Man ir nepieciešama palīdzība..
22.06 manī nobeidza puisis..24.06 man sākās neliela asiņošanas. Man parasti ir stirpas mēnešreizes, bet šoreiz izdalijumi bija ļoti maz, asiņošana ilga 5dienas, pirmās 2vas dienas asiņošana bija stiprāka, pārējas trīs ļoti minimāla. Tagad man vēdera apakšdaļ ir velkošas sāpes.Es īsti nezinu ko domāt un kā rīkoties?! Domājiet,  iespējams, esmu stāvoklī? 

Ievietots 1. jūl 11:25

Ieraksti komentāru
Secība:

Eva555

Un kad tev bija jābūt mēnešreizēm? Iespēja būt stāvoklī ir, bet nestreso pirms laika. Pašai bijusi līdzīga situācija ar visām iespējamām pazīmēm 2 nedēļu garumā un nebiju stāvoklī. Viss ir galvā. Nestreso un taisi testu. Un nākošreiz esi piesardzīgāka, ja nu gadījumā izspruki sveikā.
Pievienots  4. jūl 22:28

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE