Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Grūtniecība

Sveikas, meitenes!
Man ir nepieciešama palīdzība..
22.06 manī nobeidza puisis..24.06 man sākās neliela asiņošanas. Man parasti ir stirpas mēnešreizes, bet šoreiz izdalijumi bija ļoti maz, asiņošana ilga 5dienas, pirmās 2vas dienas asiņošana bija stiprāka, pārējas trīs ļoti minimāla. Tagad man vēdera apakšdaļ ir velkošas sāpes.Es īsti nezinu ko domāt un kā rīkoties?! Domājiet,  iespējams, esmu stāvoklī? 

Ievietots 1. jūl 2019 11:25

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Eva555

Un kad tev bija jābūt mēnešreizēm? Iespēja būt stāvoklī ir, bet nestreso pirms laika. Pašai bijusi līdzīga situācija ar visām iespējamām pazīmēm 2 nedēļu garumā un nebiju stāvoklī. Viss ir galvā. Nestreso un taisi testu. Un nākošreiz esi piesardzīgāka, ja nu gadījumā izspruki sveikā.
Pievienots  4. jūl 2019 22:28

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE