Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

SIEVIETES agresija, terors pret vīrieti

Labrīt, izskatīju man liekas visu Latvijas, latviešu valodā pieejamo informāciju par teroru, psiholoģisku teroru arī fizisku vardarbību ģimenē no SIEVIETES puses bet neko neatradu. Varbūt slikti meklēju. Jā, viens bailīgs jautājums 2005 gadā ar ntajiem nicinošajiem vai nievājoši em komentāriem. Pieļauju ka daudz vīriešu to piedzīvo, bet neviens tak neatzīsies. Ko darīt? Man 2bērniņi.ģimene jūk pa vīlēm. P. S man 4...,viņai 3... mums divi bērniņi līdz 5 g. Man nav alkohola problēmu. Ir labi apmaksāts darbs.saprotu ka vajag sīkāk bet ko es daudz varu te uzrakstīt... Paldies ja atbildēsiet.Tātad vai tik tiešām, vai tā var būt kā es un citi īsti vīri vienkārši par to nerunā? 

Ievietots 29. jūn 05:31

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Segvārds1

Nav jautri, izskatās ka pats rakstu sev komentārus. Haha. Laikam nepareizs jautājums, nepareizā vietnē.... Tātad viss ir kārtībā un laižam tālāk it nekā nav bijis, un visi laimīgi. P. S šīs lapas adminam - grūti te kaut ko caur telefonu darīt. Var tak mobilo versiju uztaisīt vai tas arī ir grūti...
Pievienots 29. jūn 05:55

Atbildēt komentāram

Eva555

Šī problēma pastāv, bet par to nerunā, jo vīrieši kautrējas. Un kas tad palīdzēs, ja ne pats sev - tad kāda jēga runāt? Šādās situācijās vīrietim ir jāatrod veids, kā varmāku (t.i. sievieti) nolikt pie vietas. Tāpat kā skolā ar apceltajiem bērniem - vai nu ciet, vai maini skolu, vai sāc aizstāvēties. Daudz variantu jau nav. Ja kas, tad vardarbības gadījumā dzimumam nav nozīmes, jo problēma tāpat jārisina upurim. Varmāka nav ieinteresēts uzlabot upura situāciju.
Pievienots  4. jūl 22:37

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE