Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Eva555

Diskusija: Grūtniecība

Un kad tev bija jābūt mēnešreizēm? Iespēja būt stāvoklī ir, bet nestreso pirms laika. Pašai bijusi līdzīga situācija ar visām iespējamām pazīmēm 2 nedēļu garumā un nebiju stāvoklī. Viss ir galvā. Nestreso un taisi testu. Un nākošreiz esi piesardzīgāka, ja nu gadījumā izspruki sveikā.

Diskusija: SIEVIETES agresija, terors pret vīrieti

Šī problēma pastāv, bet par to nerunā, jo vīrieši kautrējas. Un kas tad palīdzēs, ja ne pats sev - tad kāda jēga runāt? Šādās situācijās vīrietim ir jāatrod veids, kā varmāku (t.i. sievieti) nolikt pie vietas. Tāpat kā skolā ar apceltajiem bērniem - vai nu ciet, vai maini skolu, vai sāc aizstāvēties. Daudz variantu jau nav. Ja kas, tad vardarbības gadījumā dzimumam nav nozīmes, jo problēma tāpat jārisina upurim. Varmāka nav ieinteresēts uzlabot upura situāciju.

LAPAS KARTE