Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Anastasy

Diskusija:

Tieku šodien pie ārsta!!! Izzvanījos pa visiem iespējamajiem, pie sava netieku, bet pie cita. Bet vismaz kaut kāda skaidrība būs. ja būtu bērniņš, es priecātos, tik bailes, ka tagad par šo laiku neesmu viņam pāri nodarījusi, jo turpināju lietot zāles. Bet liels Jums paldies par atbildēm!

Diskusija: ....Ko darīt....

Nu nezinu vai pieaugušie cilvēki neko nepasakot, neizrunājoties venkārši ņem un aizlaižās... vai tavs vīrs ir tāds briesmonis, ka nav pelnījis paskaidrojumus?

Diskusija: 17it gadi

Nu ja ir nepilnagdīga grūtniece, manuprāt, par to arī var ziņot vecākiem. Protams, atkarīgs kāds ir ginekologs...

Diskusija: 2015. janvaris.:) Mazie sniega engelishi♥

Precīzi 12 ned. un 2 dienas šodien. Vakar bija pirmais USG. Nelabumi nedaudz sāk pāriet, bet vēl ir jūtami. Ir zudusi kāre uz gaļu, gribās, ko skābu - ogas, augļi, ļoti garšo citroni. Izskatās, ka būšot puisītis.

Diskusija: 2015. janvaris.:) Mazie sniega engelishi♥

Paldies! Jā, vakar teica, ka izskatās un pati arī varēju saskatīt, ka kaut kas tur ir, bet, protams, viss jau var mainīties, ir tikai pats sākums.

Diskusija:

Testu varētu uztaisīt vai arī pie daktera jāiet,jo vairāk par gadu - tas ir diezgan ilgs laiks.

Diskusija: Paternitātes pabalsts.

Liels paldies par atbildēm. Vienīgais, ja tētis grib ņemt uzreiz kā bērniņš piedzimis, lai pirmās 2 nedēļas visi gribam būt kopā un aprast ar jauno situāciju, domāju, ka ar darba devēju varētu sarunāt, ka to iesniegumu par atvaļinājumu iesniedz, tad, kad ir izdota dzimšanas apliecība, lai var iesniegumā ierakstīt visus nepieciešamos datus un lai pēc tam arī darba vieta var uzrakstīt nepieciešamo izziņu VSAA. Bet pēc likuma,darba devējs, tad var nedot to atvaļinājumu, kamēr nav pierādījuma (dzimšanas apliecības)?

Diskusija: Grūtnieču vitamīni.

Lietoju arī dupaston tabletes, tāpēc radās man arī jautājums par vitamīnu lietošanu. Cik vien iespējams, ēdu laukos audzētas ogas, dārzeņus. Šķita, ka varbūt vajag vēl kaut ko papildus, gribās jau dot to visu labāko.

Diskusija: Grūtnieču vitamīni.

Varbūt stulbi skanēs, bet kad tad īsti ir pats sākums? Nu man jau ir 13 nedēļas,tātad pirmie 3 mēneši jau pagājuši, kas it kā arī ir tas sākums. Nu man jau arī šķiet, ka vitamīni nav nekas slikts, ka tas nāktu par labu, laikam jau negaidīju, ka dakteris man tā atbildēs, šķita, ka viņš drīzāk ir pret, ka nevajag, un tā piebilde - ja nu es vēloties, tad vienalga kādus... tas man lika aizdomāties.

Diskusija: Tiešām neciešu bērnus

Interesanti, cik Tev ir gadu? Un, vai ir brāļi, māsas, vecāki... Cik ilgi Tev ir tādas domas. Tas nav nekas slikts, ka Tev negribas bērnus, katrs mēs esam indivuduāls. Ņem suni, ja Tev tā gribās, bet galvenais rūpējies par viņu, savāc aiz viņa (arī kakas, jā...) un liecies mierā par tām, kas grib bērnus. Tu taču dzīvo savu dzīvi. Nelasi to, kas uz Tevi neattiecas un kas Tevi neinteresē. Cilvēki tā parasti dara, visu laiku jautā, kad precēsies, kad būs bērni utt... Galvenais atrodi tādu pašu pretī, kāda esi Tu, protams, ja Tev ir vēlme veidot kopdzīvi un dzīvo vienā mierā.

LAPAS KARTE